Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • prygikala
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 39

    #1

    Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

    No ma mõtlesin selle üle pikalt ja laialt. Kas mul oli veel varant foldida??? Nats nagu kummitab, küsiks nutikamate arvamust.

    Esimene post, loodan et eriti puusse ei pannud konverdiga :)


    Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t1250/t2500 Blinds + t250 - 9 players - View hand 562568
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP2: t15323 M = 2.55
    CO: t59158 M = 9.86
    BTN: t18316 M = 3.05
    SB: t12203 M = 2.03
    BB: t26634 M = 4.44
    UTG: t19200 M = 3.20
    Hero (UTG+1): t42200 M = 7.03
    UTG+2: t49472 M = 8.25
    MP1: t66890 M = 11.15

    Pre Flop: (t6000) Hero is UTG+1 with T T
    1 fold, Hero raises to t7500, UTG+2 raises to t15000, 6 folds, Hero raises to t41950 all in, UTG+2 calls t26950
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

    Esiteks ei avaks ma utg sellises staadiumis enam 3BB vaid 2.5BB ja mina oleksin foldinud , sest sinu (UTG) raisile pandi min otsa..see ei ole steal UTG+2 pool. Aga kui sul oli kindel tahtmine TT nupud sisse ajada, siis 3BB on ok.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

      siin vähegi mõistliku vastase puhul on parimal juhul flipp, aga enamasti overpair. Samas, M7ga on TT nuts ja mul oleks foldimiseks päris head riidi vaja, mina teeks nuppe.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4
        Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

        PRE avaksin vähem, 2-2.5x. IMO on sul veel foldimisruumi ka, kui panna mingi 6k raise, siis jääb foldides 36k alles, mis on ligemale 14bb'd. Ses mõttes, et kui oled UTG raised TT ja saad kohe UTG+2'lt min3beti, siis see ei ole 3bet for bluff, see on for value. Arvatavasti see 3bet range, millega ta UTG+2'lt valuet tahab, on sinu TT'st ees. Ülimal juhul saad coineri, kuid seda ehk 1-l juhul 3st või 4st. Seega 25% kordadest oletame, et saad flipi, siis sinu võiduvõimalus antud olukorras on ligi ~25%. Mina foldiksin ja edaspidi teeksin üleüldse väiksemaid raise PF selliste levelitega.
        Last edited by HU grinder; 01.03.10, 14:03.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

          Härra sitapea siin teemas palun ütle mis sa omale uueks nimeks tahad (ei tohi olla ropp, rõve või muud moodi foorumi reeglitega vastuolus) ja ma muudan selle soovitud nimeks.

          Kui peaksid minu kommentaari eirama ja teed mujale teemasse sama nimega postituse siis lähed kindlasti teatud ajaks puhkama niikaua kui mõistus kehale järgi kasvab.

          PS! nagu näed oma nime pärast ei saa ka normaalset tagasisidet ning rahumeeli "solgin" su teemat.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust

            PS! nagu näed oma nime pärast ei saa ka normaalset tagasisidet ning rahumeeli "solgin" su teemat.
            Avaldad ehk saladuskatte alt, mis on normaalne siin käes siis ?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

              Sorry ma mõtlen, et minu poolt ei tule.

              Comment

              • Fielmann
                Räme Fish
                • Feb 2010
                • 9

                #8
                Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

                Kohe esimese korraga oleks pidanud all-in minema. M=7 on liiga vähe selleks, et normaalselt enam tõsta.

                As played on tough spot muidugi ja sõltub vastasest. Fold on tõenäoliselt õige, aga seda pole kerge teha.

                Muide. Su teema pealkiri ei ole kõige parem, sest laseb aimata, mis tulemusega jaotus lõppes. Aga tulemuse paljastamine mõjutab vastuseid, mida sa saad.

                Comment

                • prygikala
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 39

                  #9
                  Re: Stars 1/4 mill, TT kas oleks olnud variant foldida?

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Esiteks ei avaks ma utg sellises staadiumis enam 3BB vaid 2.5BB ja mina oleksin foldinud , sest sinu (UTG) raisile pandi min otsa..see ei ole steal UTG+2 pool. Aga kui sul oli kindel tahtmine TT nupud sisse ajada, siis 3BB on ok.
                  Nõus, tavaliselt teengi sellises staadiumis juba 2.5BB. Hetkel oli tegemist puhta laiskuse ja faktiga et hotkeys ei töötanud.

                  Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                  PRE avaksin vähem, 2-2.5x. IMO on sul veel foldimisruumi ka, kui panna mingi 6k raise, siis jääb foldides 36k alles, mis on ligemale 14bb'd. Ses mõttes, et kui oled UTG raised TT ja saad kohe UTG+2'lt min3beti, siis see ei ole 3bet for bluff, see on for value. Arvatavasti see 3bet range, millega ta UTG+2'lt valuet tahab, on sinu TT'st ees. Ülimal juhul saad coineri, kuid seda ehk 1-l juhul 3st või 4st. Seega 25% kordadest oletame, et saad flipi, siis sinu võiduvõimalus antud olukorras on ligi ~25%. Mina foldiksin ja edaspidi teeksin üleüldse väiksemaid raise PF selliste levelitega.
                  Nojah. Umbes see mõte käis endal ka peast läbi. Matemaatika ütles, et olen taga, samas oli tüübil neljas käsi lauas (ehk siis väike lootus, et vana eriti hästi ei hooma millega tegeleb). Igatahes oli seda rõvedalt raske foldida, ei suutnud. Järgmine kord targem.

                  Comment

                  Working...