$3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #1

    $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

    Flop raise - OK?
    Turni raise - ??? Kas oleks pidanud 1300 ehk panema? Kui tal on juba mast või rida, siis ta calliks NAGUNII, aga kui ei ole, siis ma ju tahaks, et ta calliks kuna mul on ka veel nuts masti tõmme ju.

    Poker Stars $3.00+$0.30 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 6 players - View hand 561364
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t2795 M = 37.27
    Hero (UTG): t4515 M = 60.20
    MP: t8085 M = 107.80
    CO: t2800 M = 37.33
    BTN: t3355 M = 44.73
    SB: t1710 M = 22.80

    Pre Flop: (t75) Hero is UTG with A A
    Hero raises to t150, MP calls t150, 1 fold, BTN calls t150, 2 folds

    Flop: (t525) T 7 J (3 players)
    Hero bets t450, MP calls t450, BTN calls t450

    Turn: (t1875) 5 (3 players)
    Hero bets t1800, MP folds, BTN folds

    Final Pot: t1875
    Hero mucks A A
    Hero wins t1875
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

    Ma turni check-raiseks.

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #3
      Re: $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

      kõik on õige. vahet pole, kas paned turnis 1600 või 1800. neid ei koti :)

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

        well played. Kuigi sa PF kohta ei küsinud, aga AA-ga tõstaks PF rohkem, sest mina isiklikult callin kõigi pocketpairidega 3xBB raise ja kui flopis hitin siis on kõigil AA ja KK meestel vesi ahjus, sest nad ei loobu never.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #5
          Re: $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

          Minumeelest normaalselt mängitud käsi. Turnis oleks halb chekkida, sest sellisel turniiril liiga palju fishe ja pole vaja nii varajases faasis ning sellisel kummalisel boardil slowplayda. WP!

          Comment

          • Viski
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 393

            #6
            Re: $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
            Minumeelest normaalselt mängitud käsi. Turnis oleks halb chekkida, sest sellisel turniiril liiga palju fishe ja pole vaja nii varajases faasis ning sellisel kummalisel boardil slowplayda. WP!
            Nõustun 100%

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: $3.30 NLHE 6max: AA - Kuidas oleks parem/kasulikum mängida?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma turni check-raiseks.
              mulle see meeldib, kuna 3way pot, pluss see et 3taalases ei foldi nad seal enam midagi kui sa checkraised seda turni

              Comment

              Working...