Sellist kätt ei ole mul olnud seega ei ole ka õiges formaadis kätt sisestada, lihtsalt mõtlesin raskemaid olukordi läbi.
Turniirilt pooled mängijad väljas
AA-ga oled PF saanud 30-40% stackist sisse Mid positsioonist , SB on callinud(teil mõlemal keskmine stack), ülejäänud fold.
Flop tuleb näiteks: Q
Q
T
SB lükkab all-in .
HERO ????
Kas minna riskile ja saada 2x avg stack? ( Vastane võib su AK peale panna ja oma 88+ sind pushida, aga vb ka KT, AT samas see oleks loll call temapoolt )
Turniirilt pooled mängijad väljas
AA-ga oled PF saanud 30-40% stackist sisse Mid positsioonist , SB on callinud(teil mõlemal keskmine stack), ülejäänud fold.
Flop tuleb näiteks: Q
Q
T
SB lükkab all-in .
HERO ????
Kas minna riskile ja saada 2x avg stack? ( Vastane võib su AK peale panna ja oma 88+ sind pushida, aga vb ka KT, AT samas see oleks loll call temapoolt )
, A
, A
(three of a kind, tens).
Comment