AA-ga keerulisel flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muckyourcards
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2009
    • 352

    #1

    AA-ga keerulisel flopil

    Sellist kätt ei ole mul olnud seega ei ole ka õiges formaadis kätt sisestada, lihtsalt mõtlesin raskemaid olukordi läbi.

    Turniirilt pooled mängijad väljas
    AA-ga oled PF saanud 30-40% stackist sisse Mid positsioonist , SB on callinud(teil mõlemal keskmine stack), ülejäänud fold.

    Flop tuleb näiteks: QQT

    SB lükkab all-in .

    HERO ????

    Kas minna riskile ja saada 2x avg stack? ( Vastane võib su AK peale panna ja oma 88+ sind pushida, aga vb ka KT, AT samas see oleks loll call temapoolt )
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: AA-ga keerulisel flopil

    Mis on pot ja mis on stäkid. Sellises turnafaasis ma tõenäoliselt ei foldiks.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #3
      Re: AA-ga keerulisel flopil

      Kui vastane just leveli leveldaja pole, siis Sa oled siis ees.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: AA-ga keerulisel flopil

        Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
        Sellist kätt ei ole mul olnud seega ei ole ka õiges formaadis kätt sisestada, lihtsalt mõtlesin raskemaid olukordi läbi.

        Turniirilt pooled mängijad väljas
        AA-ga oled PF saanud 30-40% stackist sisse Mid positsioonist , SB on callinud(teil mõlemal keskmine stack), ülejäänud fold.

        Flop tuleb näiteks: QQT

        SB lükkab all-in .

        HERO ????

        Kas minna riskile ja saada 2x avg stack? ( Vastane võib su AK peale panna ja oma 88+ sind pushida, aga vb ka KT, AT samas see oleks loll call temapoolt )
        wot, ma ei saa aru mis sa kirjutada tahtsid praegu. Sa mõtled seda et mingi suurem satika mull ja foldida kuna palju shorte? Seda ei saa never ever ever ever tavalises turniiris foldida. Miks peaks üldse tahtmagi. Kui ta teekski seda AQ, QQ, TT siis ta näeb sinu kaarte ja ma mõtlen et isegi siis teeb lollilt.
        Call ja ole vägaväga õnnelik et rahad keskel.
        Ma foldiks maybe kui oleks kõik mängus saates ja Anne Veski teeks mulle niimoodi mullisituatsioonis.

        Comment

        • Muckyourcards
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2009
          • 352

          #5
          Re: AA-ga keerulisel flopil

          Ty.
          Kui sarnane olukord peaks tulema siis tõenäoliselt olen ees ja nupud keskele

          Comment

          • Muckyourcards
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2009
            • 352

            #6
            Re: AA-ga keerulisel flopil

            Sunday 1/4 million
            Hero's M: 7.14

            Preflop: Hero is MP2 with A, A

            Flop: 10, J10


            Results:
            Button had 10, A (three of a kind, tens).
            Hero had A, A (Is Fucked Up).


            Aimasin ette vist

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: AA-ga keerulisel flopil

              Tema shoves flopis allin?? Pane terve HH, selline nagu su esimese posti käsi tundub natuke uskumatu, samas võibolla siis niimoodi tehaksegi nüüd.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #8
                Re: AA-ga keerulisel flopil

                Tehakse ikka ju kui mingid tõmbed ka maas. Aga foldida ikka ei tahaks.

                Comment

                • Muckyourcards
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2009
                  • 352

                  #9
                  Re: AA-ga keerulisel flopil

                  Seda esimest kätt ei ole olnud( Kirjutasin ju, et mõtlesin välja selle, et endajaoks segaseid kohti arutada)

                  Toimund käe kohta:
                  Preflop tegin 3xBB raise. Ta callis
                  Flop: Ta bettis mingi 2/3 pot , mul oligi valik kas all in või fold. (M nii väike ju)
                  Ei viitsi praegu Poker Trackeriga jamada. Pean reinstalli tegema, mingi fail sees, ei lähe tööle

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #10
                    Re: AA-ga keerulisel flopil

                    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                    Tehakse ikka ju kui mingid tõmbed ka maas. Aga foldida ikka ei tahaks.
                    selliste stackidega peab kuldne read olema et vastane ei raisei kunagi AK käsi. Muidu täiesti pointless donkbettida, makismumi saab ikka checkides kätte.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: AA-ga keerulisel flopil

                      See move pole midagi nii uncommon, seda kutsutakse 'stop n' go-ks'. Enamasti näeb seal mingit 33 tüüpi kätt(kuigi ranged peab balancema obv, arvan, et ka valuerange'i erinevalt vonkartofflist).

                      Kuid ma ei kujuta ette stsenaariumit, kus ma openraiseks 30-40% stackist no-limit donkamendil, aga kui ma teeks seda, siis on see juba täiega commitiv summa ja kui mul AA oleks, siis ma teeks tantsu arvuti taga sellise vastase play peale.

                      vastasin OP-le.

                      Comment

                      • Roland
                        Julm Donk
                        • May 2009
                        • 34

                        #12
                        Re: AA-ga keerulisel flopil

                        Ok lihtne maksmine siin, aga huvitab kui herol oleks JJ. Samal boardil midagi ei muudaks või mis? Stop and go tundub sellistes situatsioonides päris hea alternatiiv. Mina pole kunagi kasutanud, arvatavasti väga vähesed üldse on kasutanud. Eeliseid ja puudujääke tundub olevat umbes võrdselt, aga nõuab kaalumist...

                        Comment

                        • 16
                          Räme Fish
                          • Dec 2009
                          • 20

                          #13
                          Re: AA-ga keerulisel flopil

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          wot, ma ei saa aru mis sa kirjutada tahtsid praegu. Sa mõtled seda et mingi suurem satika mull ja foldida kuna palju shorte? Seda ei saa never ever ever ever tavalises turniiris foldida. Miks peaks üldse tahtmagi. Kui ta teekski seda AQ, QQ, TT siis ta näeb sinu kaarte ja ma mõtlen et isegi siis teeb lollilt.
                          Call ja ole vägaväga õnnelik et rahad keskel.
                          Ma foldiks maybe kui oleks kõik mängus saates ja Anne Veski teeks mulle niimoodi mullisituatsioonis.
                          Kõik ju oleneb, stäkid, blindid, vastased, turna faas, see kuidas teised sind näevad, see kuidas sina teisi näed jne. Näiteks sinu vastu QQ, AQ, TT oleks all-in just hea lüke, sest sina arvad, et see oleks loll lüke või et vastane ei teeks nende kätega sedasi ja kui on alust uskuda, et sul on käsi millega sa calliksid, sest sa arvad et QQ, AQ, KQ, QJ, TT ei teeks nii ja sinul on callitav range vastase ülejäänud range-i vastu, siis oleks see ju hea lüke. Aga mõne teise vastase/range-i vastu oleks see jällegi vale lüke. Ära võta isiklikult lihtsalt tõin näite...

                          Samamoodi oleneb paljudest asjadest ka see, kas callida või mitte. Mõne mängija vastu isegi foldiks, aga 95 % kordadest, kui selline olukord esineb on see siiski vast call, aga pokkeris ei ole ühtegi ühest vastust, tuleb kaaluda kõike saadaval olevat infot ja selle põhjal tegutseda. Aga jah, foldida selles olukorras saaks ainult juhul, kui oled "täiesti kindel", et vastane sai flopile tugevalt pihta ja ka siis oleks see raske fold, sest turka faas on vastav, sul on palju chipe juba sees, ja sul on tugev käsi enamus vastaste range-ide vastu, mis selles olukorras võib olla.

                          Aga imelik on selle olukorra juures see, et imeik kogus cippe on PF sees, ise üritan lähtuda sellest et kui mu järgmine move (call, bet, raise või re-raise) sunnib mind PF vähemalt 30% stäkist potti sisse panema, siis ma katsun juba kõik sisse saada. D. Negreanu vist ütles, et kui PF call on sinu stäkist 30% siis on parem kui sa kogu stäki sisse paned, see väldib marginaalseid olukordi post-flop.
                          Last edited by 16; 18.04.10, 00:43.

                          Comment

                          • fikuuu
                            Grinder
                            • Aug 2009
                            • 663

                            #14
                            Re: AA-ga keerulisel flopil

                            Stop'n'go move peab iga hea turniirimängija arsenalis olema...med-shortstackina hea chippe koguda.

                            Siin artikkel sellest http://www.sitandgoplanet.com/sitand...op_And_Go.html

                            Comment

                            Working...