AA 3.3$ 1k cap

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrRiver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 735

    #1

    AA 3.3$ 1k cap

    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.3 Tournament, 600/1200 Blinds 150 Ante (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t32630)
    Hero (SB) (t38254)
    BB (t41262)
    UTG (t36952)

    Hero's M: 15.94

    Preflop: Hero is SB with A, A
    2 folds, Hero bets t2400, BB calls t1200

    Flop: (t5400) 9, J, Q (2 players)
    Hero bets t3600, BB raises to t38712 (All-In) Hero ???


    Tüüp oli ennegi mind BvB kas pf's või flopis suurte allin-raisedega kostitanud, kuid paar korda, kui keegi ära callinud oli, ei olnud tegemist täieliku õhuga.
    Ez fold then?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: AA 3.3$ 1k cap

    Räägi prize struktuurist. Hetkel tundub long run flip, cashgames ma ei foldiks aga turniiril, kui prizepool nõuab siis võib seda teha IMO.

    Comment

    • MrRiver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 735

      #3
      Re: AA 3.3$ 1k cap

      Mingi 50 venda alles, iga 3 koha tagant tõuseb 60 sendi jagu kuni 20 alles vmt.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: AA 3.3$ 1k cap

        Algselt postitas MrRiver
        Mingi 50 venda alles, iga 3 koha tagant tõuseb 60 sendi jagu kuni 20 alles vmt.
        Siis callin. Overshove küll ei meeldi aga kui miski 20 sendi turna siis võib asi olla väga kaugel flipist.

        EDIT: oleks miski satikas, kus kaks (või isegi üks) saavad edasi siis võib mõelda foldile või tõuseksid summad hoogsalt (näiteks III koht $2000, II koht $5000 ja I koht $10,000) siis võiks ka mõelda foldile aga siiski on see väga raske fold.

        Comment

        • stenboy
          Räme Fish
          • Jan 2010
          • 20

          #5
          Re: AA 3.3$ 1k cap

          Oleneb jh sellest kuidas see turniiri staadium on ja kuidas see sinu rahakotile mõjuks , ise oleks callinud prolly. :-\

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            Re: AA 3.3$ 1k cap

            Mina ei näe siin mingit muud kätt, kui paari koos drawga või lihtsalt drawd.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: AA 3.3$ 1k cap

              snapcall, sa oled ju enamus tema niiöelda kätest juba ees, pluss igast Tx ja igast muud asjad mis võivad siin lollitada.

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #8
                Re: AA 3.3$ 1k cap

                4 handed vist väga valikut ei ole kui all in, vahest fullringi dongid 2 paariga teevad selliseid liialdusi, aga pole hullu minna pankroti sellise käega ju :D

                Comment

                Working...