5.2 DON SNG, Mid game, SB versus BB?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raudtee(EST)
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 288

    #1

    5.2 DON SNG, Mid game, SB versus BB?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 5.2 Tournament, 25/50 Blinds 5 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 (t3415)
    MP2 (t1560)
    MP3 (t2870)
    CO (t1615)
    Button (t1370)
    Hero (SB) (t1390)
    BB (t1065)
    UTG (t735)
    UTG+1 (t980)

    Hero's M: 11.58

    Preflop: Hero is SB with 9, 9
    7 folds, Hero - kuidas käituda? Kõik nupud kohe sisse või tõstame, kui nii, siis kui palju? Ise üldiselt siiani olen eelistanud kohe kõik nupud sisse. Aga kui tõsta ja sellele järgneb reraise, siis ikka nupud sisse või peaks veel foldi nupu ka ülesse leidma?

    Total pot: t95
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #2
    Re: 5.2 DON SNG, Mid game, SB versus BB?

    kui sinuni folditud siis 3x tõste

    kui 2 või 3 limperit ees või enam siis iga limpija kohta 1 bb + 1bb otsa ise oleneb kui suured blindid on ja mis stack alles sul, vastvalt sellele võid kas allinn shoveda või ikka jälgida süsteemi 1bb iga limperi peale + ise 1bb otsa sinna.

    Kui stack suur siis pole mõtet shoveda seda sest calli saad reeglina suuremalt pocketilt siit või AQ+ vms

    vähemalt ma arvan nii, mõni targem võib oma arvamuse ka lisada siia kindlasti , groams ntx

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #3
      Re: 5.2 DON SNG, Mid game, SB versus BB?

      Ei shoveks, tõstaks 3x. Vastase shove korral viskaks kaardid maha, sest meil on veel küllalt nuppe järel. Lihtsalt jätaks endale meelde, et tüüp kaitseb agressiivselt blindi ja järgmine kord shoveks juba ise.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: 5.2 DON SNG, Mid game, SB versus BB?

        Algselt postitas vilkar
        kui sinuni folditud siis 3x tõste

        kui 2 või 3 limperit ees või enam siis iga limpija kohta 1 bb + 1bb otsa ise oleneb kui suured blindid on ja mis stack alles sul, vastvalt sellele võid kas allinn shoveda või ikka jälgida süsteemi 1bb iga limperi peale + ise 1bb otsa sinna.

        Kui stack suur siis pole mõtet shoveda seda sest calli saad reeglina suuremalt pocketilt siit või AQ+ vms

        vähemalt ma arvan nii, mõni targem võib oma arvamuse ka lisada siia kindlasti , groams ntx
        DON-s see kindlasti korrektne pole. DON's on minu standard raise 2.5bb, vahel harva 3-4bb. Sõltumata ees olevast actionist. Antud juhul paneks 3bb raise, et vastasel poleks eriti oddse callida. Kui vastu lajatab, siis short olles shoveks, et flippida, norm stackiga foldiks. Kui lauas on stationeid või donke, kes DONi räigelt üle mängivad, siis foldiks oluliselt kergemalt.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #5
          Re: 5.2 DON SNG, Mid game, SB versus BB?

          Algselt postitas tolmuahv
          DON-s see kindlasti korrektne pole. DON's on minu standard raise 2.5bb, vahel harva 3-4bb. Sõltumata ees olevast actionist. Antud juhul paneks 3bb raise, et vastasel poleks eriti oddse callida. Kui vastu lajatab, siis short olles shoveks, et flippida, norm stackiga foldiks. Kui lauas on stationeid või donke, kes DONi räigelt üle mängivad, siis foldiks oluliselt kergemalt.
          tava tõste 2,5 bb parem jah sng de puhul, kui just sb'lt stealima ei lähe bb-d siis 3x kordne tõste prarem ikka :P

          Comment

          Working...