Üks käsi jäi kripeldama Annisversary tuurilt
mingi 2 lauda järgi(mingi 16 inimest) blindid 1200
mu stack mingi 27k,finaallaua keskmine oleks mingi 20k.Et mu suht suur stack on minul 2 inimest vasakul pea sama suur stack.Selge see,et tahan oma lauda domineerima hakata.
Istun ja buttonil ja leian A7s ristist.Raisen 3k,Gryntal mõtleb BB callab..
Flop tuleb rainbow 67T.Ta ch ma bet 3k.Põrnitseb...callib..
turn 6 aga samas annab ka masti draw.Ta ch ma mõistagi ch.Turn J
Ta betib nyyd 6k pea 12,5k potti
Mida teha?
mingi 2 lauda järgi(mingi 16 inimest) blindid 1200
mu stack mingi 27k,finaallaua keskmine oleks mingi 20k.Et mu suht suur stack on minul 2 inimest vasakul pea sama suur stack.Selge see,et tahan oma lauda domineerima hakata.
Istun ja buttonil ja leian A7s ristist.Raisen 3k,Gryntal mõtleb BB callab..
Flop tuleb rainbow 67T.Ta ch ma bet 3k.Põrnitseb...callib..
turn 6 aga samas annab ka masti draw.Ta ch ma mõistagi ch.Turn J
Ta betib nyyd 6k pea 12,5k potti
Mida teha?
Comment