Starsi Deepstack

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tristano00
    Bännitud
    • Oct 2009
    • 280

    #1

    Starsi Deepstack

    http://weaktight.com/1618719 Mis arvate?
  • MrRiver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 735

    #2
    Re: Starsi Deepstack

    Isiklikult ei foldi KK'd pf netis. Aga võib olla hea küll.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Starsi Deepstack

      jah.. oli halb fold..

      deepstack?
      38BB ei ole deep IMO.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Starsi Deepstack

        Ilma readideta lolbad.

        Comment

        • Ajuvaba
          Grinder
          • Oct 2008
          • 634

          #5
          Re: Starsi Deepstack

          mingi nali? miks?

          Comment

          • mihkel7
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 259

            #6
            Re: Starsi Deepstack

            ei näe longrunis küll kasu kui seal KK foldid.
            kindel shipimise koht

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Starsi Deepstack

              Algselt postitas Ajuvaba
              mingi nali? miks?
              Kas see oli mulle mõeldud?

              Ilma ükskõik mis informatsioonita(buy-ini suurus oleks juba tore info) on üsna tobe kätt kommenteerida, aga ma pakun esimese tüübi rangeks 99+;AQ ja teisele JJ+;AK (keskmisest nitisemad ranged isegi).
              Suht obvious, miks fold siis halb on.

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #8
                Re: Starsi Deepstack

                Algselt postitas lenC
                Kas see oli mulle mõeldud?

                Ilma ükskõik mis informatsioonita(buy-ini suurus oleks juba tore info) on üsna tobe kätt kommenteerida, aga ma pakun esimese tüübi rangeks 99+;AQ ja teisele JJ+;AK (keskmisest nitisemad ranged isegi).
                Suht obvious, miks fold siis halb on.
                ei olnud sulle mõeldud, ma ei näe antud käe juures mingeid kommentaare, mis asja muudaks - 100% AI oma KK.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #9
                  Re: Starsi Deepstack

                  Algselt postitas lenC
                  Kas see oli mulle mõeldud?

                  Ilma ükskõik mis informatsioonita(buy-ini suurus oleks juba tore info) on üsna tobe kätt kommenteerida, aga ma pakun esimese tüübi rangeks 99+;AQ ja teisele JJ+;AK (keskmisest nitisemad ranged isegi).
                  Suht obvious, miks fold siis halb on.
                  Need on tõesti väääga nitised raadiused seal. Paha fold ka minuarvates.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Starsi Deepstack

                    Algselt postitas vonkartoffel
                    Need on tõesti väääga nitised raadiused seal.
                    Alguses tahtsin n-ö normaalsed ranged panna, aga siis eeldasin, et keegi hakkab vinguma ja pean need ranged niikuinii panema, et "isegi kui nad nii nitiselt pushivad..."

                    Et sain poindi niimoodi paremini tõestada :P

                    Comment

                    Working...