Minu arvates lihtne fold. FE-st võime ainult und näha, enamus ajast flippame või oleme laiaks litsutud (loe: crushed). Stäkki on ka veel nii, et lase minna sellel käel.
EDIT; ja screenshotiga käsi postitada (olgu see starsi laud või HEM'i replayer) on nuts!!!
Comment