20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

    40 alles, 36 saavad raha. Average stack on 13k.

    bankers81: 24/14/2.3 - 100 kätt (Steali %-enti ei teadnud tol hetkel)


    No Limit Holdem Tournament
    8 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG nakinaki (25470)
    UTG+1 rosa2206 (6447)
    MP1 sammyfizzle (22920)
    MP2 kusjamusjaja (43345)
    CO bankers81 (20873)
    BTN Hero (8055)
    SB moneymakern (11095)
    BB Spackattack (7285)

    Blinds: 300/600 Ante 45

    Pre-flop: (1260, 8 players) Hero is BTN T A
    4 folds, bankers81 raises to 1800, Hero ??? ??? ???
  • HotGutShot
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

    Mina kindlalt foldiks aga oleneb teistest mängijatest, kas nad tight ja ootavad ka rahalisi kohti või loobivad niisama raha.

    Comment

    • leits

      #3
      Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

      CAP IT babe

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

        ma viskaks muckki ära ja ei vaevaks pead

        Comment

        • Yokker
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 207

          #5
          Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

          Mina kasutaks ajapanka ja kiruks ja sajataks, et miks siis kui mul enam vähem käsi ja võimalus blind varasta peab keegi raisima :D..paar kohta raha kohani suht mõtetu ju sellise käega välja jääda või siis osa oma stackist kautada vaatates flopi mis jumala mööda nt...all in vb oleks ära toitnud...kahe otsaga asi...oleneb mis su table imitz oli kui tight siis vb oleks all in õige olnd...aga kindlam siiski fold...

          Comment

          • kalkaan
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 187

            #6
            Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

            Suht easy fold. Ei hakkaks peakolu kurnama selle otsusega. Vaadates stacki suurust ning blindide ning ante mõju, pole asi veel nii kriitiliseks muutunud, et sellise kaardiga laamendama hakkaks.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

              Ma läksin all-in. Big blind insta callis ja CO muckis. BB-l oli JJ.

              Ja postitasin täpselt sama käe ka 2p2, et vastusi võrrelda:
              http://forumserver.twoplustwo.com/23...e-fold-323851/

              Seal soovitati all-in minna :S

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #8
                Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

                tegelt õige muidugi..kui tahad võita peab riskima ,sest kes ei riski šampust ei joo :)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

                  Harringtoni zone teooria järgi on Sul veel M6, aega käsi oodata veel suht on ja tähtis on see, et Sa pole esimesena potis, seega ei tasux siin tegutseda, kuna first in vigorish on juba kaotatud :P

                  Kuigi kui ainult võidu peale mineja, siis this could be Your chance, sest kõik mehed, keda ta raises on keskmised stackid ning ta võis tõsta suht nõrga käega, kuna nad ei ole veel meeleheites ning raha on neil kõigil hetkel suht kindel ja neil ei ole vaja riskida. Ning lisaks sellele , Sinu all in ei oleks tema stackile sugugi väike löök ja tal on vägagi hea seis hetkel, seega kui ta on tark mängija, siis calliks ta Sind arvatavasti ainult suht premium kätega.

                  Isiklikult mulle A10'ga pullida ei meeldi :P

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #10
                    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

                    Algselt postitas ilikeu
                    ma muckin a) BB'l sinus shortin tüüp b) ta avab 3x BB, ta committeb end sinusuguste vastu c) sul ring ees veel, et olla ise shoveja, kuna kedagi callida(siin raiseda raiseda) ATo'ga on suht kaheldav move.

                    a)ebaoluline. seda enam ei saaks ta end stackida millegagi peale premium käte peale reise ja all inni.
                    b) 3bb reise CO-lt suure stacki poolt on suht obv. steal võttes arevsse bubblet ja kindlasti ei ole ta sinu shove peale commited.
                    c)kui sa paned CO steali peale siis on AT-ga shove briljante muuv, sest:
                    1. kohe poti maha võttes kasvatad stacki 1/3+ võrra.
                    2. sa oled tema steali rangest ees ja blindid ei saa callida reise ja re-reise millegi muuga kui premiumiga.
                    3. su on just täpselt ideaalne re-steal stack.

                    sa ei mängi 20+2 turniiri, et võita 36$ 30. koha eest.
                    üldisest keskm. ja väikesed stackid kalduvad bubbles kaarti mängima ja suured bullyma.
                    kuna oled väike ja käib bubble,siis ei pane CO sind kindlasti re-steali peale.
                    all inn oli minu arvates väga hea käik. wp,sir.


                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #11
                      Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed), Bubble, Shove või Fold?

                      allinn

                      Comment

                      Working...