Olin just saanud Sunday Millionil suhteliselt turniiri varajases faasis duubli.
Tase 7 125/250 ante 25
Minul AA. Positioon UTG+1
UTG+1 (stack 19100) avan 3bb
UTG+2 (stack 15000) call
Button (stack 26000) re raise 4500 nuppu
Pangas nüüd 6600. Mina All-in. Teised foldisid.
Minu küsimus, et kas All-in sellises situatsioonis sügava stackiga oli õige lüke? Või tasub võtta riski AA-ga ja callida seda tõstet? Nuppe tahaks ju sisse saada, et turniiril kaugele jõuda. Mingeid statse mul ei ole vastaste kohta, kuna olen hobimängija ja abiprogramme ei kasuta. Sunday Millionit mängin, kui sateliidilt peale saan.
Tase 7 125/250 ante 25
Minul AA. Positioon UTG+1
UTG+1 (stack 19100) avan 3bb
UTG+2 (stack 15000) call
Button (stack 26000) re raise 4500 nuppu
Pangas nüüd 6600. Mina All-in. Teised foldisid.
Minu küsimus, et kas All-in sellises situatsioonis sügava stackiga oli õige lüke? Või tasub võtta riski AA-ga ja callida seda tõstet? Nuppe tahaks ju sisse saada, et turniiril kaugele jõuda. Mingeid statse mul ei ole vastaste kohta, kuna olen hobimängija ja abiprogramme ei kasuta. Sunday Millionit mängin, kui sateliidilt peale saan.
Comment