Sunday Millionil sügava stackiga AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -KP-
    Julm Donk
    • Sep 2012
    • 26

    #1

    Sunday Millionil sügava stackiga AA

    Olin just saanud Sunday Millionil suhteliselt turniiri varajases faasis duubli.

    Tase 7 125/250 ante 25

    Minul AA. Positioon UTG+1
    UTG+1 (stack 19100) avan 3bb
    UTG+2 (stack 15000) call
    Button (stack 26000) re raise 4500 nuppu

    Pangas nüüd 6600. Mina All-in. Teised foldisid.

    Minu küsimus, et kas All-in sellises situatsioonis sügava stackiga oli õige lüke? Või tasub võtta riski AA-ga ja callida seda tõstet? Nuppe tahaks ju sisse saada, et turniiril kaugele jõuda. Mingeid statse mul ei ole vastaste kohta, kuna olen hobimängija ja abiprogramme ei kasuta. Sunday Millionit mängin, kui sateliidilt peale saan.
  • Juhhei
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 154

    #2
    Re: Sunday Millionil sügava stackiga AA

    Arvan et nuppe panna on fine kuna pank on 25bb. Aga flättida pole ka paha samal põhjusel et pank on nii mahlane ja laseks vastasel cbettida ja saab shoveda või edasi callida olenevalt boardist. Aga slowplay võib kätte maksta seljuhul. UTG2 ei näe kunagi 3mandana üle callimas. Button võis misclickida kah ja seda enam tahaks talle rohkem bluffi ruumi anda. Shovedes ei usu et isegi QQ sind callib. Nats segane jutt sest ränk pohmakas :D
    Edu laudades.

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #3
      Re: Sunday Millionil sügava stackiga AA

      Veits rohkem infot oleks ka kasulik. Sinu imidž ja BTNi imidž? Kõik omab rolli.
      Defaultina ei oskagi öelda, mis õige mäng oleks, võid ju min 4bettida siin või flättida. UTG+1 4b jämmm tundub rämedalt tugev anyway. Ei mängi nii kõrgel ise. my 2 cents

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: Sunday Millionil sügava stackiga AA

        UTG+1 4b jämmm tundub rämedalt tugev anyway.
        UTG1 minraise oop imo lihtsalt karjuv, et seal eriti peale ässade pole, jammiga on võimalik üle mõtlema panna, et äkki mu QQ on hea AK vastu.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #5
          Re: Sunday Millionil sügava stackiga AA

          Mis ajast 3bb open minraise on?
          Selle 4b juures tuleb ka mängu imidž, kui ta nit sinnani on olnud, siis 4b karjub jah nutsist. Vaatasin, et suht suurelt BTN keevitab ka, samas ei tea, vb see ongi HS normaalne sizing. BTNi kohta võiks mingit infot ka olla, vaakumis ma flatiks.
          Last edited by bi0hazard; 09.10.14, 16:18.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #6
            Re: Sunday Millionil sügava stackiga AA

            Pidasin 4beti silmas, sry.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: Sunday Millionil sügava stackiga AA

              Mida iganes teed tundub ülitugev nii et jam ainec, võib veel jätta mulje, et ei ole ainult AA.

              Comment

              Working...