Hei!
Ma ise olen hilist registreerumist kasutanud ainult siis, kui saan omale vähemalt 50BB stäki. Aga kas üleüldse on mõtet seda teha või just peaks tegema?
Olen kuulnud vastakaid arvamusi ning mõlemal pool on oma loogika. Ühelt poolt on turniiride alguses rohkem donke, kes annetavad stäki, aga samas võid bustida. Teiselt poolt, kui sa registreerud turniirle, kust on juba 10% fieldist kadunud ehk rahadele lähemal ning kui saad piisava stäki, et mitte olla desperate staadiumis, siis tundub seegi pluss.
Seega kumb oleks õigem? Kui veel võtame väga deep turniirid. Näiteks OO iPOPS põhiturniir, kus oli late regamine 3 tundi ning isegi siis saaksid omale 60-70BB stäki. Siis mulle isegi tundub, et just sellel turniiril oleks viimaste minutite regamine suurema EV-ga, sest alguses 300BB deep stäkkidega muututakse kole-kole nitiks ning tean, et ma teen tõenäoliselt 300BB rohkem vigu, kui 100BB. Jääb bet tegemata või liiga loose call.
Ma ise olen hilist registreerumist kasutanud ainult siis, kui saan omale vähemalt 50BB stäki. Aga kas üleüldse on mõtet seda teha või just peaks tegema?
Olen kuulnud vastakaid arvamusi ning mõlemal pool on oma loogika. Ühelt poolt on turniiride alguses rohkem donke, kes annetavad stäki, aga samas võid bustida. Teiselt poolt, kui sa registreerud turniirle, kust on juba 10% fieldist kadunud ehk rahadele lähemal ning kui saad piisava stäki, et mitte olla desperate staadiumis, siis tundub seegi pluss.
Seega kumb oleks õigem? Kui veel võtame väga deep turniirid. Näiteks OO iPOPS põhiturniir, kus oli late regamine 3 tundi ning isegi siis saaksid omale 60-70BB stäki. Siis mulle isegi tundub, et just sellel turniiril oleks viimaste minutite regamine suurema EV-ga, sest alguses 300BB deep stäkkidega muututakse kole-kole nitiks ning tean, et ma teen tõenäoliselt 300BB rohkem vigu, kui 100BB. Jääb bet tegemata või liiga loose call.
Comment