*** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1

    *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

    Ajakava leiab: http://www.pokerstars.ee/en//poker/t...icro-millions/

    Kes mida mängida plaanib?
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

    Minu kava esialgu (lisan ehk mõned turniirid juurde, ME ja Stormi tiket juba sateliidilt olemas):

    14.03 $3.30 NLHE 6M 50K
    14.03 $5.50 NLHE ZOOM 75K
    15.03 $11 NLHE 6M 75K
    19.03 $11 NLHE SUPERKO 6M 25K (vbla)
    22.03 $8.80 NLHE SUPERKO 4M 15K
    22.03 $5.50 NLHE 6M BIGANTES 25K
    22.03 $5.50 NLHE 6M 2XCHANCE 75K
    24.03 $11 STORM
    24.03 $22 MAIN EVENT

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

      ME kindlalt ja ilmselt mingi 10-20 nlhe turniiri veel mis õhtustel aegadel hakkavad.

      Comment

      • SuusaKunn
        Jube Noob
        • Jun 2011
        • 142

        #4
        Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

        Keegi bet-i tahab teha kõikide holdem eventide peale?(kes rohkem punne saab)

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #5
          Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

          Mängin ka mõned :)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

            Kui kodus olen siis mängin nii palju kui võimalik.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #7
              Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

              Minu planeeritud ajakava:

              MicroMillions-003: $3.30 NL Hold'em [6-Max, $50K Gtd]
              MicroMillions-026: $2.20+R NL Hold'em [6-Max,2R1A, $25K Gtd]
              MicroMillions-028: $5.50 NL Hold'em [6-Max, $40K Gtd]
              MicroMillions-030: $3.30 NL Hold'em [Heads-Up, Turbo, $25K Gtd, No Late Reg]
              MicroMillions-040: $5.50 NL Hold'em [6-Max, Turbo, Knockout, $30K Gtd]
              MicroMillions-050: $4.40 NL Hold'em [4-Max,4x Chance, $100K Gtd]
              MicroMillions-065: $4.40 NL Hold'em [6-Max, $20K Gtd]
              MicroMillions-088: $4.40+R NL Hold'em [6-Max, Action Hour, $60K Gtd]
              MicroMillions-095: $2.22 NL Hold'em [Heads-Up, Hyper-Turbo, $20K Gtd, No Late Reg]
              MicroMillions-098: $22 NL Hold'em Main Event [$1M Gtd, $150K+ to 1st!]

              Ainult HU, 4-max ja 6-max. FR turniire ei hakkama mängima (v.a. ME entertainment value tõttu) kuna ma olen HU-mängijana suhteliselt action jackson ja seetõttu oleks ilmselt -EV neid mängida.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #8
                Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                Razz, 8game, badugi, setuk, täkk on plaanis kui satikatelt piletid kätte saan.

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #9
                  Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                  Muutsin ajakavas kellaajad õigeks (vastavalt kohalikule ajale). Kui keegi soovib seda ajakava, siis: http://www.upload.ee/files/3147475/M...kava.docx.html
                  Segamängud jätsin ainult välja...

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                    Ma vaatan lihtsalt mis eventid käivad kui online olen...ahja 11 sendi rebuy pelan küll kohe ära :O

                    Comment

                    • cpkr
                      Jube Noob
                      • Nov 2012
                      • 195

                      #11
                      Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                      0.11 donkfest lõppes siis nii:D

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $4,000(BB) Replayer
                      SB ($32,920)
                      BB ($23,652)
                      UTG ($131,560)
                      UTG+1 ($77,090)
                      UTG+2 ($19,070)
                      MP1 ($23,350)
                      MP2 ($79,502)
                      Hero ($74,900)
                      BTN ($68,520)

                      Dealt to Hero Q Q

                      fold, fold, fold, fold, MP2 raises to $79,102 (AI), Hero calls $74,500 (AI), fold, fold, BB calls $19,252 (AI)

                      FLOP ($177,852) T 5 7

                      TURN ($177,852) A

                      RIVER ($177,852) K

                      BB shows K K
                      (Pre 58%, Flop 72.1%, Turn 4.8%)

                      MP2 shows 9 A
                      (Pre 24%, Flop 19.9%, Turn 90.5%)

                      Hero shows Q Q
                      (Pre 18%, Flop 8.0%, Turn 4.8%)

                      BB wins $75,356
                      MP2 wins $102,496

                      Comment

                      • V4LDO
                        FPP Pro
                        • Jun 2010
                        • 229

                        #12
                        Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                        mul lõppes siis, kui BvB reshove snapcalliti T4o-ga

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                          Ega skillist abi pole, vehi palju tahad, luck on vägilane.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • juuretis
                            FPP Pro
                            • Jan 2011
                            • 269

                            #14
                            Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                            Esimene donkfest läbi ja esimesed kopikad taskus

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #15
                              Re: *** AMETLIK: MicroMillions IV 14-24. märts 2013 ***

                              zoomi ja 50k gtd 6maxi peaks ka täna pelama vist...tuju tegelikult ei ole,cashis ka spew,aga mis mu kaodata on :D

                              Comment

                              Working...