Graphi probleem?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #1

    Graphi probleem?

    Mure siis selline, et graafiku EV tundub kuidagi jube kahtlaselt vale. Ei tundu küll, et pidevalt saaks jõhkralt suckoute vms. Milles probleem võib olla?


    Net won Chips = 16183
    Chips (EV adjust) = 14025,12
  • Kaitz20
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 289

    #2
    Re: Graphi probleem?

    Pole kunagi turniire graafiku põhjal jälginud, kuid tõsiasi on ju see, et lähed 50-50; 70-30; 60-40 või mõnikord isegi 20-80 all-in ning võidad enamus pre-flop all-ine, et turniiril kõrgele jõuda. Kui jooksed hästi, siis EV joon peabki üles minema. Küll jõuab ta sealt ka alla tulla.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3
      Re: Graphi probleem?

      Minu chip-ev miinuse tekitamiseks piisas ühest käest. Vaata üle suuremad kaotatud käed, kindlasti on seal vastus.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      Working...