Late reg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #1

    Late reg

    Viimasel ajal on hakanud mind huvitama kui kasumlik on üldse kasutada hilise registreerimise võimalust.
    Ise olen rebuy turniiridele ka 60 min hiljem reganud, et siis teha kohustuslik rebuy+addon.
    Freezeoutidele 60 min hiljem regades võib aga saada kohe push-fold stacki ehk siis puhas loto.
    Mis oleks optimaalne viimane piir üldse kasutada seda?
    Ilmselgelt on ka rebuy turniiridele viimasel hetkel regamine -ev sest hea mängija hea jooksu korral rebuy aega kasutab ära "freerollib", et stacki mitmekordistada või vajadusel flippab stacki suureks, et hiljem lihtsam oleks turniiril kaugele jõuda.

    Arvamusi?
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: Late reg

    IMO oleks late regamisel isegi mingi eelis, juhul kui ülejäänud fieldi seas on piisavalt neid, kes absoluutselt kohaneda ei oska ja foldivad näiteks liiga palju ja ei oska pushida või callida vastavalt stacki suurustele või siis callivad jälle liiga lightilt ja ühesõnaga teevad vigu, mis tänapäeval pole vast eriti aktuaalne enam?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Late reg

      OOs on see halvem variant, kuna bi eest saad 1500 ja add on 2000, blindid siis 75/150, ehk alustad siis 30bb või topelt bi korral 40bb-ga.

      Trios on bi 3k ja add on 6k chippi, blindid ikka 75/150. ehk late regi korral alustad 60bb või 80bb-ga, mida on piisavalt.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #4
        Re: Late reg

        Arvan ikka, et praktiliselt alati on +EV. Edge on väiksem, aga olemas.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: Late reg

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          Arvan ikka, et praktiliselt alati on +EV. Edge on väiksem, aga olemas.
          +1. Edge on +EV'ga mängijal alati, ka turbo turka late regi lõpus paari bb'ga mängu sisenedes. Ma ei oska seda õigete mõistetega seletada, aga väljakukkunud mängijate arvelt hero equity tõuseb. Mitte küll cEV, aga $EV peaks olema suurem kui alguses. Umbes samal põhimõttel nagu chip and a chair'i järgi väiksema stäki chippide väärtus on oluliselt kõrgem, kui mõne suurema stäki sama kogus chippe. ICM põhimõttel. Ekstreemne näide on olnud Tallinn All-in turniiridel 1. turka ja teise turniiriseeria High roller, kus sai late regada pmst vist kuni bubbleni või lõppes late reg napilt enne seda. Kuigi stäkk oli sel hetkel 5-10bb, ei pruukinud vaja olla flipi võitu, et cashida ja tegusid teha ft's.

          Samas, mängijale, kelle jaoks 5-15bb mäng loto on, ei pruugi see küll +EV olla :D Hüperite mängijatel tuleb põhisissetulek sellest sügavusest, ei ole see loto midagi.

          Comment

          • Kaitz20
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 289

            #6
            Re: Late reg

            Starsi 3x turbodel väga ei soovita. Võib küll tund aega hiljem sisse osta, kuid blindid on selleks ajaks väga suured ning hero peab mängima veel pool tundi. Pigem on võimalik korralik stäkk üles saada alguses või esimese poole tunni jooksul.
            1$ re-buy puhul pole ka väga vahet, kuna seal tavaliselt üle 10 korra sisse ei osta. 3$ ja kõrgematel hakkab ka raha mängima- ma ise arvan, et herol on oluliselt suurem võimalus kulutada ainult 9$ kui ta ostab sisse koha, kui ootab tund aega ja alustab siis mängu.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: Late reg

              kuskil cr üks reg rääkis, et ostab alat lr sisse. Alguses sisse ostes on küll roi suurem, aga aega läheb jälle rohkem, seega hourly rate võib lr korral isegi suurem olla

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #8
                Re: Late reg

                Arvan ise sama, et lr sisse ostes roi väiksem.
                Peab siis neid trio turniire ka vaatama vbl samas oo-s struktuur parem, trios jäävad mitmed blindlevelid vahele...

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: Late reg

                  Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
                  Starsi 3x turbodel väga ei soovita. Võib küll tund aega hiljem sisse osta, kuid blindid on selleks ajaks väga suured ning hero peab mängima veel pool tundi. Pigem on võimalik korralik stäkk üles saada alguses või esimese poole tunni jooksul.
                  1$ re-buy puhul pole ka väga vahet, kuna seal tavaliselt üle 10 korra sisse ei osta. 3$ ja kõrgematel hakkab ka raha mängima- ma ise arvan, et herol on oluliselt suurem võimalus kulutada ainult 9$ kui ta ostab sisse koha, kui ootab tund aega ja alustab siis mängu.
                  3x turbodel on late reg just vastupidi kõige +EV'm üldse. Add on on 10x algstäck, pole vaja midagi lisada. Kui pole nutsu, et 10-20 rebuy'd teha, pole mõtet mängidagi, sest siin on +EV kohti sisse saamiseks rebuy aja lõpufaasis väga tihti, shordina pea iga käsi.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: Late reg

                    Jah kui AO on mega suur siis muidugi on +ev.
                    Pigem pidasin silmas tavalise struktuuriga turniire kus ao veidi suurem kui rebuy kuid mitte eriti.

                    Comment

                    Working...