Viimasel ajal on hakanud mind huvitama kui kasumlik on üldse kasutada hilise registreerimise võimalust.
Ise olen rebuy turniiridele ka 60 min hiljem reganud, et siis teha kohustuslik rebuy+addon.
Freezeoutidele 60 min hiljem regades võib aga saada kohe push-fold stacki ehk siis puhas loto.
Mis oleks optimaalne viimane piir üldse kasutada seda?
Ilmselgelt on ka rebuy turniiridele viimasel hetkel regamine -ev sest hea mängija hea jooksu korral rebuy aega kasutab ära "freerollib", et stacki mitmekordistada või vajadusel flippab stacki suureks, et hiljem lihtsam oleks turniiril kaugele jõuda.
Arvamusi?
Ise olen rebuy turniiridele ka 60 min hiljem reganud, et siis teha kohustuslik rebuy+addon.
Freezeoutidele 60 min hiljem regades võib aga saada kohe push-fold stacki ehk siis puhas loto.
Mis oleks optimaalne viimane piir üldse kasutada seda?
Ilmselgelt on ka rebuy turniiridele viimasel hetkel regamine -ev sest hea mängija hea jooksu korral rebuy aega kasutab ära "freerollib", et stacki mitmekordistada või vajadusel flippab stacki suureks, et hiljem lihtsam oleks turniiril kaugele jõuda.
Arvamusi?
Comment