$1.10+R 3x-turbo, deep run TP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrTnT
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 63

    #1

    $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

    Heyou
    igaõhtune $60k gtd, vastase kohta infot eriti pole, mingi 10 kätt koos mängind, korra minraises MP-lt KK, limpinud varem polnud...turniiril 20 mängijat alles..võimalik et mõtlen üle i dunno, aga kuidas mängite ?



    Poker Stars $1.00+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t900000/t1800000 Blinds + t180000 - 7 players - View hand 1831307
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: t21635954 M = 5.46
    Hero (BB): t18218052 M = 4.60
    UTG: t19311924 M = 4.88
    UTG+1: t31076225 M = 7.85
    MP: t15514541 M = 3.92
    CO: t14407540 M = 3.64
    BTN: t10132694 M = 2.56

    Pre Flop: (t3960000) Hero is BB with Q 7
    2 folds, MP calls t1800000, 3 folds, Hero checks

    Flop: (t5760000) 7 6 2 (2 players)
    Hero checks, MP bets t1800000
  • Heroiin
    Bännitud
    • Jul 2012
    • 198

    #2
    Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

    Ei taha callida ega taha ka stäkki sellega sisse ajada, fold.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

      miks?

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #4
        Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

        väga easy shove, sest ta betib seal ju kogu oma rangega. sa võid lead/callida ka teinekord. foldida väga ei saa

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

          Algselt postitas lambitont Vaata postitust
          väga easy shove, sest ta betib seal ju kogu oma rangega. sa võid lead/callida ka teinekord. foldida väga ei saa
          this

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

            raske öelda, oletame et pooled kordadest on vastas suur paar, kas siis on shove kasumlik?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

              Priva kui pooltel kordadel oleks vastas suur pocket, siis oleks close, kuid kergelt kaotav.


              Suurte paaride range on imo ainult AA, sest vastane oli KK varem minraisenud (ja actionit saanud), seega pole põhjust arvata, et ta JJ-KK nüüd järsku openlimbiks. Iimesed tunnevad end AA-ga palju mugavamalt, sest ülekaarti pole tulemas.

              Ma olen sundinud end viimasel ajal limpimisfoobia paranoiast lahti saama, sest olen liiga palju valuet kaodanud enda parakate pärast. Kuigi endiselt ei tunne end väga mugavalt 10-14bb stackiste openlimpide vastu ja üritan mingitki samplit saada selle kohta (ei pea isegi kätt nägema, piisab sellest kui teeb seda multiple times. Antud juhul juba see sample, et ta mõni käsi tagasi KK-ga oli raisenud ja sai actionit, seega ei taheta muuta töötavad strateegiat.), siis ikka palju rohkem on neid, kes teevad seda QJ, KJ stiilis kätega, millega ei julge shoveda, ega raise callida.
              Last edited by KristjanLaas; 21.07.12, 10:40.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

                ma ei tea olen microt mänginud ja seal ikka neid optimiste leidub, kes limbivad utg saavad 3 limpi järgi ja lähevad flopis-turnis bustoks
                Aga kui KK oli raisinud ennem ja tegu MP positsiooniga, siis kaldub shove peale jah. Loodetaavsti pole setmininud nt 88-ga vms

                Comment

                • MrTnT
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 63

                  #9
                  Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

                  Eks see oleneb ilmselt vastasest, kuna käsi on vastase kohta vähe ei saa ilmselt jah teda aint AA peale panna :D aga samas tal on 8bb, millega pigem shoveb need QJ tüüpi käed...dunno raske muidugi foldida...10-14bb stacki puhul kardaks ma seda palju vähem ja shoveks rahuliku südamega, sest siis võib ta just mõelda et shovega ei taha riskida ja raiseda ka ei taha aga limbib ikka oma KJ vms

                  Comment

                  • Kaitz20
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 289

                    #10
                    Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

                    Ma betiks flop 2BB ehk 3,2M ning ilmselt shoveks iga turnil. Kui ta tahab, siis võime stäckide peale mängida- 10BB oleks nigunii shove or fold olukord.

                    Comment

                    • MrRiver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 735

                      #11
                      Re: $1.10+R 3x-turbo, deep run TP

                      Arvan samuti, et pigem limbitakse 2 pildiga käsi, pocketeid shovetakse. Q7 jaoks väga paremat floppi annab oodata - shove.

                      Comment

                      Working...