PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #1

    PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

    Original raiser on 19/15 fold2 3bet 0 over 50hands
    MP on total vaal 93/60

    Küsimus on mida teeme flopil? Panen UTG strongly high broadway peale.
    Pole sesslist spoti veel ette tulnud. Kas chk/fold või nupud sisse?

    Poker Stars $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

    Hero (BB): $10.00
    UTG: $9.21
    MP: $6.86
    CO: $10.88
    BTN: $15.68
    SB: $15.56

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A A 8 2
    UTG raises to $0.35, MP calls $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, SB calls $0.30, Hero raises to $2.10, UTG calls $1.75, MP calls $1.75, 2 folds

    Flop: ($7.00) 2 Q Q (3 players)
    Hero?
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

    checki. UTG ei tohiks siin ilma Q'ta eriti stabbida ja MP vastu call, kui shoveb.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #3
      Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

      ma ei oleks 3-bettinud preflop positisoonist väljas, sest sellist floppi on ebamugav mängida praeguste stacki ja poti suuruste juures, eriti positsioonist väljas.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #4
        Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        ma ei oleks 3-bettinud preflop positisoonist väljas, sest sellist floppi on ebamugav mängida praeguste stacki ja poti suuruste juures, eriti positsioonist väljas.
        wat? must be level

        PSB on alles, meil on ds ässad. Väga suur osa floppe on meile ülisoodsad. Antud käe puhul on tegemist väga kehva floppiga.
        Kui flopp oleks olnud 54Qhh, Kas siis tunduks 3bet ikka veel paha?

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #5
          Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

          3bet pre obv anytime. noway 5way ei taha flopi minna.

          pmt on see see wa/wb olukord. pushides saame calli aint Qx aga checkides, chekib kõik peale Qx järgi ja another spade oleks käele deadend

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #6
            Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Väga suur osa floppe on meile ülisoodsad. Antud käe puhul on tegemist väga kehva floppiga.
            Kui flopp oleks olnud 54Qhh, Kas siis tunduks 3bet ikka veel paha?
            antud flop ei ole "meile ülisoodne", muidu ei tekiks siin küsimusi et kuidas mängida. 54Qhh oleks muidugi tahtnud preflop 3-bettida, sest seal oled flopil palju paremas seisus. pealegi hott on ka rääkinud, et preflop AA** positsioonist väljas ei tasu hulluks minna.

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #7
              Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

              pls mister... just.. pls.

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #8
                Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                Hahahha :DD
                Sorry et trollin, aga pokkerisheriff oled sa inimene või bot kes on programeeritud inimesi naerma panema?

                Omahat ei oska,

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                  Strateegias on leveldamine ja lolli mängimine keelatud. Palun kustutada siit see bs (sealhulgas ka minu kommentaar siis)

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #10
                    Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                    olen 100% kindel, et hott kirjutas umbes nädala eest kellelegi kes samas olukorras oli umbes et "3-bettisid preflop ja nüüd oledki raskes olukorras kuidas mängida AA omahas positsioonist väljas" ja üsna selgelt soovitas sellist olukorda vältida. ütled, et omahat ei oska aga ajab naerma, samas üks paremaid omaha mängijaid eestis on täpselt sellise olukorra eest siinsamas foorumis just hiljuti hoiatanud.

                    EDIT: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...158#post383158
                    Last edited by pokkerisheriff; 14.12.11, 05:55.

                    Comment

                    • mait47
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 192

                      #11
                      Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      olen 100% kindel, et hott kirjutas umbes nädala eest kellelegi kes samas olukorras oli umbes et "3-bettisid preflop ja nüüd oledki raskes olukorras kuidas mängida AA omahas positsioonist väljas" ja üsna selgelt soovitas sellist olukorda vältida. ütled, et omahat ei oska aga ajab naerma, samas üks paremaid omaha mängijaid eestis on täpselt sellise olukorra eest siinsamas foorumis just hiljuti hoiatanud.

                      EDIT: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...158#post383158
                      Olukorras on sarnane ainult AAxx ja hiline positsioon!? muud asjaolud? (üheljuhul veel doublesuited teisel juhul mitte)
                      Ja meil on veel vaal potis kelle vastu me kohe kindlasti mängida tahaks..

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #12
                        Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        olen 100% kindel, et hott kirjutas umbes nädala eest kellelegi kes samas olukorras oli umbes et "3-bettisid preflop ja nüüd oledki raskes olukorras kuidas mängida AA omahas positsioonist väljas" ja üsna selgelt soovitas sellist olukorda vältida. ütled, et omahat ei oska aga ajab naerma, samas üks paremaid omaha mängijaid eestis on täpselt sellise olukorra eest siinsamas foorumis just hiljuti hoiatanud.

                        EDIT: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...158#post383158
                        Ühes olukorras on tegemist deep stackidega, siin on standard 100bb mäng.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #13
                          Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                          seda ma ei näinud jah. selle poolest võib teil õigus olla.

                          samas see mait47 kommentaari lõpp - "Ja meil on veel vaal potis kelle vastu me kohe kindlasti mängida tahaks". kui me siin callime siis on 100% kindel et vaal jääb mängu. kui me 3-betime sellisel juhul riskime hoopis sellega et ta võib foldida (vähetõenäoline aga võimalik variant).

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: PLO10 3bet pot - 3way AAxx on QQx

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            seda ma ei näinud jah. selle poolest võib teil õigus olla.
                            .

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            Working...