PLO100 hu vs. agr

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #1

    PLO100 hu vs. agr

    Villain is 73/49 agr. 2.9 3bet 22 (142 hands) cbet 82 flop c-raise 33%
    Easy pot-call situation ? Ur thoughts.. ty


    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($127.80)
    Hero (BB) ($216.70)

    Preflop: Hero is BB with 10, 10, K, J
    SB bets $3, Hero raises to $9, SB raises to $26, Hero calls $17

    Flop: ($52) 9, 5, 5 (2 players)
    [color=#CC3333]Hero ?
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #2
    Re: PLO100 hu vs. agr

    siin on tõenäoliselt ta 4bet range suht kallutatud sinust kõrgemate pocketite suunas.

    top10% oled flippimas, ja kui sinna rangesse lisada kõik ülepaarid, siis on sul ikka 47% ja shove on +EV. Kui nüüd vastase rangesse arvestada kõrgem mastiost oled suht crushed ja isegi suvalise (ka 5high) mastiostu vastu oled 25%.

    Ma arvan, et pärast 4betti on see ideaalne spot, kus HU overpair sisse lükatakse, seega c/r AI oleks vist ainuõige lähenemine. Leadides shoveb vastu ainult käsi, mis sind biidib.

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #3
      Re: PLO100 hu vs. agr

      Algselt postitas EGERT Vaata postitust
      siin on tõenäoliselt ta 4bet range suht kallutatud sinust kõrgemate pocketite suunas.

      top10% oled flippimas, ja kui sinna rangesse lisada kõik ülepaarid, siis on sul ikka 47% ja shove on +EV. Kui nüüd vastase rangesse arvestada kõrgem mastiost oled suht crushed ja isegi suvalise (ka 5high) mastiostu vastu oled 25%.

      Ma arvan, et pärast 4betti on see ideaalne spot, kus HU overpair sisse lükatakse, seega c/r AI oleks vist ainuõige lähenemine. Leadides shoveb vastu ainult käsi, mis sind biidib.
      Aga kui mulle checkitakse tagasi, siis pole turnis väga midagi teha, kui potit ei tule. Samas ma eeldan, et on olemas mingi fold eq. flopis, kui tal on näitekse mingi 8910J vms, või siis mingi readraw 10 paariga ja sitem fdraw kui mul, siis ma potides saaks mõned käed maha ja pot-callides võin juhtida. Aga kui ma c-r all in, siis tal ju enamasti hea käsi ja mul pole enam fold eq.

      EDIT: kui nüüd järgi mõelda, siis c-r tundub jh hea variant, kuna sitemate drawdega ilmselt callib ja overpairi vastu on mul siis enam vähem equity + ta võib mu shovele veel foldida, kuigi üsna ebatõenäoline.
      Last edited by jaagup17; 02.10.10, 17:02.

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #4
        Re: PLO100 hu vs. agr

        järgi checkitakse, siis ülejäänd käsi passiivselt

        Comment

        Working...