Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1

    Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

    Tervisi,

    Oleme valmis saanud ühe kasuliku lisavidina PLO mängijatele ja otsiksime siinsete kasutajate seast huvilisi, kes seda esimesena proovida sooviks.

    Tegemist on lihtsa programmiga, mis näitab HUDis PLO käe matemaatilist tugevust.

    Tingimused oleks lihtsad, peaksid mängima Poker Starsis (hetkel töötab vaid PSis, nende poolne kinnitus sobivuse osas on samuti olemas) ja kasutama Windows OSiga arvutit.

    Kellel on huvi, palun saatke PM ja kirjutage ka, mis limiiti ja mitut lauda tavaliselt korraga mängite.

    Kõikidele küsimustele vastan siin teemas avalikult, seega PMiga eraldi küsimusi pole mõtet küsida, vaid postitage siia - nii, et ka teised osa saaksid :)

    Prooviksime hetkel limiteerida arvu ca 10 mängija juures, nii saame kõikidelt individuaalset tagasisidet analüüsida.
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #2
    Re: Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile



    Tegelt tulge jaole, ma kirjas

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

      Visuaalsel teel on ilmselt lihtsam aru saada, mida asi endast kujutab.

      nii PLO kui PLO hi/lo on olemas :)

      Last edited by EGERT; 09.09.14, 22:51.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
        Tervisi,

        Oleme valmis saanud ühe kasuliku lisavidina PLO mängijatele ja otsiksime siinsete kasutajate seast huvilisi, kes seda esimesena proovida sooviks.

        Tegemist on lihtsa programmiga, mis näitab HUDis PLO käe matemaatilist tugevust.

        Tingimused oleks lihtsad, peaksid mängima Poker Starsis (hetkel töötab vaid PSis, nende poolne kinnitus sobivuse osas on samuti olemas) ja kasutama Windows OSiga arvutit.

        Kellel on huvi, palun saatke PM ja kirjutage ka, mis limiiti ja mitut lauda tavaliselt korraga mängite.

        Kõikidele küsimustele vastan siin teemas avalikult, seega PMiga eraldi küsimusi pole mõtet küsida, vaid postitage siia - nii, et ka teised osa saaksid :)

        Prooviksime hetkel limiteerida arvu ca 10 mängija juures, nii saame kõikidelt individuaalset tagasisidet analüüsida.
        PMed

        Comment

        • phenomenon
          Jube Noob
          • Nov 2011
          • 196

          #5
          Re: Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

          PM-d

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #6
            Re: Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

            PMed

            Comment

            • taavi23
              Räme Fish
              • Oct 2012
              • 13

              #7
              Re: Otsime testkasutajaid lansseeritavale PLO abiprogrammile

              PMed

              Comment

              Working...