2 $ NLO hi/low turniir 3xturbo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cpkr
    Jube Noob
    • Nov 2012
    • 195

    #1

    2 $ NLO hi/low turniir 3xturbo

    pm mängin vahepeal oma lõbuks micro omaha hilo turniire ja küsimus oleks sellise käe kohta... hemi pole ja mälu järgi,

    blinds 12,5k/25k

    UTG vastane 185k Limps 25k // on jäänud selline station tüübi mulje ,kes eelmiste ringidega palju limp/ call

    UTG+2 Hero 145k K K J T

    ,et küsimus olekski et kas sellises kohas pushida kätt ainult high peale mängides ? sest käsi oleks tavalises sellises kohas nuts ma arvan ja vaadates et jään kohe blindile jalgu
  • phenomenon
    Jube Noob
    • Nov 2011
    • 196

    #2
    Re: 2 $ NLO hi/low turniir 3xturbo

    Küsi PokerNewsi foorumist, seal eraldi plo hl teema ja vastatakse suht kiiresti ja asjalikult. Endal ka sama küsimus tekkinud. Samas nii väikkese stäkiga lükkaks pre sisse.

    Comment

    Working...