Badugi ft algus, shortstack.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #1

    Badugi ft algus, shortstack.

    Kahjuks ei suuda tuvastada arvutist seda kätt aga olukord järgmine:
    FL Badugi 2.20$ 7 mängijat järel, itm, päris raha saavad esimesed kaks.
    Keskmine 13k, blind 500 mul 1700 MP1 2 3 5 5
    Kuidas seda kätt edasi mängida? Tõsta või limpida?
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: Badugi ft algus, shortstack.

    kui sul 3bb ja pead ainult 1-te kaarti vahetama, siis stackid ära nagunii, niiet pole vahet

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3
      Re: Badugi ft algus, shortstack.

      Mõtlesin pisut laiemalt, kas passiivses lauas oleks tark seal tõsta või limpida. Eelduseks on see, et keegi ei tõsta (easy shove sel juhul), enne suurt tõstet stand ja panustada, võttes sellega enamusel juhtudel panga maha või üritada kohe nupud sisse ajada püüdes siis kätt parandada?

      Comment

      Working...