Suht obv teema muidugi, aga ega keegi väga razziga raha vast ei teeni, kuna laudu väga vähe avatud, ja annab ikka korraliku per/h $ saada, muidugi kui päris kõrgel ei mängi. Aga lhtslat siis nagu... tekibki mõte, et ... Kui mu jaoks on see pmst vaba aeg muidu graindimisest ja lihtsalt vabatahtlikult mängin razzi vahel, lõbu pärast... kui +EV-lt oleks võimalik seda teha... Lihtsalt tundub kuidagi suht high winrate-ga mäng ikka, kui oskad seda hästi.. kuna regulare ei tohiks ju palju olla, kuna annab seal elatist teenida.
Razz tundub tore mäng
Collapse
X
Comment