Low hand tugevus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andrus69
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 232

    #1

    Low hand tugevus

    Maas A67K9 vikerkaar.

    Mul käes Q543 ja vastasel K5A2

    Pott läks jagamisele. Miks?

    Kas A3467 on parem low kui A2567 ?
  • sadptr
    Julm Donk
    • May 2011
    • 64

    #2
    Re: Low hand tugevus

    Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Maas A67K9 vikerkaar.

    Mul käes Q543 ja vastasel K5A2

    Pott läks jagamisele. Miks?

    Kas A3467 on parem low kui A2567 ?
    edit, segast panin.

    Loetakse ülevalt alla ehk siis 7643A vs 7652A, kolmas kaart on esimesel rohkem low, seega see võidab.
    Last edited by sadptr; 08.09.11, 22:10.

    Comment

    • andrus69
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 232

      #3
      Re: Low hand tugevus

      Minu käsi Q543, See, et A paardus ei tähenda ju midagi, kuna vastasel on 2 ja 5 . Aga kui tugevust loetakse ülevalt alla, siis ju 43 parem low kui 2 5. Kusjuures triobeti handhistorys on selline lause : "mina" wins 6435.00 from the main pot with the best low hand vappe wins 6435.00 from the main pot with the best low hand. Millest loeks välja nagu oleks võrdsed käed.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Low hand tugevus

        vaatasin kiiruga peale, sul peaks olema hi hand, ehk rida?! ning vastasel low, seega splitpot

        hilo on nats keeruline , võin praegu eksida. Sp ise hoian sellest eemale :D

        Comment

        • andrus69
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 232

          #5
          Re: Low hand tugevus

          rida maas ei ole. Sain ka juba vastuse, et low handi loetakse ülevalt poolt. Seega minul Low hand ja temal Highhand ja triobeti hand history kirjutab valesti, et mõlemal best low hand.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Low hand tugevus

            ffs, pean magama minema, ma ei saa aru kust krdi kohast ma seda rida nägin....

            trio on rigged.

            Comment

            Working...