Kinni :)
Q ja M ratio kohta küsimus
Collapse
X
-
-
Re: Q ja M ratio kohta küsimus
+1. Kui sa saad aru kuidas arvutused tehakse, siis soovitan enda peaga mõelda, sest nagunii pead aega võtma ja enda jaoks asja lahti mõtestama. Vastasel korral pole asjast tolku. Lisaks tuleb mängus ka intuitsiooni arendada M kasutamisel. Ma nt. tean, mis M on, aga kasutada ei oska, sest mängin cashi. Aktiivne mõtteprotsess FTW!Algselt postitas variatsioon Vaata postitustarvutused oskad teha kuid ei mõista mida saadud vastus tähendab?
P.S. Ilmselt oskad ka inglise keelt. Ma ei tea ühtegi noort, kes ei oska. Loe netist. :)Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Q ja M ratio kohta küsimus
Q=your stack/(kõikide teiste mängijate keskmine stacki suurus)
See näitab sinu suhtelist positsiooni turniiril- kui sul on kõrge väärtusega Q, siis võid kohanemiseks hakata mängima laiemat range, rohkem agressiivsust kasutama.
Q on olulisem spetsiifilistes turniiri formaatites nagu nt. satelliitturnad.
Comment
Comment