otsustasin et hakkan rush pokkerit õppima.
alustan siis 4xNL100 FR.
kellegil on mingeid nõuandeid anda?
ja kõiksugused lingid rush pokkerist oleks väga teretulnud(artiklid, videod, 2+2 strategy,etc)
kas vanasti PTR trackis rushi?
tahaks kuidagi regid ära color codeda.
alustan siis 4xNL100 FR.
kellegil on mingeid nõuandeid anda?
ja kõiksugused lingid rush pokkerist oleks väga teretulnud(artiklid, videod, 2+2 strategy,etc)
kas vanasti PTR trackis rushi?
tahaks kuidagi regid ära color codeda.

Comment