Avastasin siis endal väikse leaki. Tavaliselt olin harjunud iga tänav (TPTK ja Overpair jne. ) Iga tänav 2/3 potist bettima. Nüüd olen viimasel ajal muutnud seda harjumust. Olen hakanud panema cbetiks pool potti tundmatu vastase vastu kui on ainult AK ja board 683. Siis kui olen hittinud AK TPTK siis cbet standard ja siis turnil pool potti kui maha on tulnud mingi rääbis.
Kuidas teie nendes olukordades käitute. Kui vastas on calling station kas on parem panna pool pott 1/3 potist või full pot? Ise panen täiesti tunde järgi ja praegu pole mingisuguseid otseseid reegleid mul selle kohta kuidas tegelikult peaks käituma.
Kuidas teie nendes olukordades käitute. Kui vastas on calling station kas on parem panna pool pott 1/3 potist või full pot? Ise panen täiesti tunde järgi ja praegu pole mingisuguseid otseseid reegleid mul selle kohta kuidas tegelikult peaks käituma.
Comment