Olen lugenud väga erinevaid arvamusi BR suuruse kohta: 30 BI-st kuni 100 BI-ni. Samuti olen aru saanud, et valmis tuleks olla kuni 30 BI suurusteks downswingideks. Arusaamatu on ka, kuidas määrata endale BR reeglid: et kui näiteks shotte võib teha alates 40BI, siis millal võib täielikult üle minna uude limiiti? Ja samas ka millal vaja minna täielikult tagasi madalamasse limiiti?
Ehk siis:
- Kui suurt BR soovitate?
- Kui suurest BR-st alates võiks teha shotte kõrgemasse limiiti?
- Kui suurest BR-st alates võiks üle minna täielikult kõrgemasse limiiti?
- Mis piirini peab BR langema, et peaks tagasi minema madalamasse limiiti?
- Kas tagasiminekul võiks ka kasutada nö shotte madalamasse limiiti?
Ehk siis:
- Kui suurt BR soovitate?
- Kui suurest BR-st alates võiks teha shotte kõrgemasse limiiti?
- Kui suurest BR-st alates võiks üle minna täielikult kõrgemasse limiiti?
- Mis piirini peab BR langema, et peaks tagasi minema madalamasse limiiti?
- Kas tagasiminekul võiks ka kasutada nö shotte madalamasse limiiti?
Shotte võtad, kui on 100 buy inni täis ja lähed madalamasse limiiti, kui kaotad 5 buy inni. Suht karm soovitus aga nii on edasiminek 100% garanteeritud.
Comment