Tekkis küsimus?
Kaugele peaks setminega minema? Kelle vastu setmineda? Kuidas mängida agressiivselt madalaid pocketeid postflop, kui ei hiti setti. Kas madala pocketiga C-bettida iga kord sõltumata overcarditest?
Kas pocket pairiga võiks c-bettida pool potti? Kas peaks foldima 3betile? Kas tasuks callida short stacki all ini madala pocketiga?
Nii palju küsimusi - 100 tarka ei jõua vastata palju üks loll jõuab küsida.
Selgitakse olukorda :)
Kaugele peaks setminega minema? Kelle vastu setmineda? Kuidas mängida agressiivselt madalaid pocketeid postflop, kui ei hiti setti. Kas madala pocketiga C-bettida iga kord sõltumata overcarditest?
Kas pocket pairiga võiks c-bettida pool potti? Kas peaks foldima 3betile? Kas tasuks callida short stacki all ini madala pocketiga?
Nii palju küsimusi - 100 tarka ei jõua vastata palju üks loll jõuab küsida.
Selgitakse olukorda :)
6 
(2 Players)
(2 Players)
Comment