Re: Overpair vs. flop 2-bet
ma oleks ka sellise boardiga alina läinud, igaljuhul, paned vastase 2 4 peale ? või 4 7 ? mina eeldaks et tal on siinkohal rea tõmme alles, või siis aksepteeriks seda et vend lendas setti, aga foldi ei paneks iialgi :(
Algselt postitas Tuul
Comment