Overpair vs. flop 2-bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #1

    Overpair vs. flop 2-bet

    Selline või sarnane situatsioon:

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($30.95)
    BB ($9.25)
    UTG ($61.80)
    UTG+1 ($58.85)
    MP1 ($25.90)
    Hero (MP2) ($58.90)
    MP3 ($55.30)
    CO ($16.40)
    Button ($47.95)

    Preflop: Hero is MP2 with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
    3 folds, Hero raises to $1.50, MP3 calls $1.50, 4 folds

    Flop: ($3.75) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $2.75, MP3 raises to $7, Hero ???

    Samad vastane ja samad panused, aga board on selline:

    Flop: ($3.75) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $2.75, MP3 raises to $7, Hero ???

    Mida peaks Hero sellises situatsioonis standardina tegema flopist-riverini, kui vastaseks 600+ kätt mänginud full stackiga:
    (minu enda statsid on 12/8 cbet: 72%)
    1.) vpip: 12 pfr: 9 raise c-bet: 10%
    2.) vpip: 12 pfr: 9 raise c-bet: 25%
    3.) vpip: 20 pfr: 14 raise c-bet: 20%
    4.) vpip: 40 pfr: 2 raise c-bet: 10%
    5.) vpip: 40 pfr: 12 raise c-bet: 25%




  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Overpair vs. flop 2-bet

    boardil a) callin ning check-raisen all-in (CRAI) iga turni
    boardil b) raisen to $20 ja enam ei foldi

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3
      Re: Overpair vs. flop 2-bet

      Kas sa, ranka, lähed siis põhimõtteliselt iga vastase vastu ülepaariga all-in?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Overpair vs. flop 2-bet

        Algselt postitas Tuul
        Kas sa, ranka, lähed siis põhimõtteliselt iga vastase vastu ülepaariga all-in?
        Täpselt. Kui ei ole readi ei näe ma põhjust foldimiseks. Kui sul on read ei näe ma põhjust küsimiseks.

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #5
          Re: Overpair vs. flop 2-bet

          Ma mõtlesingi, et kas see ei ole piisav read, kui keegi 12/9 vend callib middle positionist ja siis teeb 8J4 flopil raise'i, kui ta raise c-bet on ainult 10%

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #6
            Re: Overpair vs. flop 2-bet

            Üritasin leida mingit kätt, kus ma sedasi seti otsa lendan, aga hetkel ei leidnud... ma foldin ülepaari üsna kergelt.
            vastaselt 630 kätt ja raise cbet 5% (19)


            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #7
              Re: Overpair vs. flop 2-bet

              Ma ei tea, ma ikka üpris tihti foldin ülepaare. Mingi aeg ei hoolinud ise ka ning läksin selliste flopidega kergelt all-ini ja liiga tihti tuli kahetseda. Kusjuures minu arvates teine flop tundub ohutum st. ilmselt oled tihedamini ees.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Overpair vs. flop 2-bet

                Algselt postitas Keiss
                Ma ei tea, ma ikka üpris tihti foldin ülepaare. Mingi aeg ei hoolinud ise ka ning läksin selliste flopidega kergelt all-ini ja liiga tihti tuli kahetseda. Kusjuures minu arvates teine flop tundub ohutum st. ilmselt oled tihedamini ees.
                Ülepaar (pean silmas QQ+) on iga Hold'emi mängija unistus ning kui see on Teil käes siis Te foldite selle? Mul tõestus ei ole aga ma arvan, et 100%-liselt broke minemine KK+-iga "turvalistel boardidel" (Teie paar on ülepaar ning maas ei ole nelja masti - ega reakaardi) on korrektsem mäng, kui valesti foldimine, kui olite tegelikult ees.

                Comment

                • Tuul
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 989

                  #9
                  Re: Overpair vs. flop 2-bet

                  Milline see read on, mille puhul sa ülepaari foldid?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Overpair vs. flop 2-bet

                    Algselt postitas Tuul
                    Milline see read on, mille puhul sa ülepaari foldid?
                    A) passiivne vastane läheb lolliks
                    B) mängija, kes muidu solid, läheb lolliks, kui ilmub lauale puudub masti/rea kaart või muud moodi aitav kaart

                    Maybe veel paar juhust aga hetkel ei meenu. Flopist ma kindlasti foldi nuppu ei leia v.a. pasiivsete vastaste vastu.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #11
                      Re: Overpair vs. flop 2-bet

                      Algselt postitas ranka
                      A) passiivne vastane läheb lolliks
                      B) mängija, kes muidu solid, läheb lolliks, kui ilmub lauale puudub masti/rea kaart või muud moodi aitav kaart

                      Maybe veel paar juhust aga hetkel ei meenu. Flopist ma kindlasti foldi nuppu ei leia v.a. pasiivsete vastaste vastu.
                      QFT

                      flopil ma nii lihtsalt ülepaare ei foldi

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #12
                        Re: Overpair vs. flop 2-bet

                        isegi kui bustoks minna? pm küll, sest siis takka järgi saab jälgida tema mängu ja asjad... samas

                        ma mängin ka nii madalal, et ka kui ülepaariga olen tõstnud ja keegi hull on 10-7mega callind laud 23T, läheb ka rõõmsalt all innini välja

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #13
                          Re: Overpair vs. flop 2-bet

                          Näiteks see käsi, ma olin kindlasti üle 50% kindel, et tal on siin käsi, mis mind beadib ja minu jaoks väga-väga suure tõenäosusega set, aga ei foldinud prooviks seekord
                          võta näpust - oligi, mulle ei sobi overpaariga igas situatsioonis all-in minemine, mängin enda moodi edasi, niti stiili ju vist
                          ja ranka, loodan tulevikus nii kaugele jõuda, et saan sind setmine'ima tulla :P

                          vastane 24/6 agression 1.6, käsi 2000+


                          PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          BB ($50.25)
                          UTG ($24)
                          UTG+1 ($67.75)
                          Hero (MP1) ($50)
                          MP2 ($93.60)
                          MP3 ($9.75)
                          CO ($54.85)
                          Button ($29.50)
                          SB ($50)

                          Preflop: Hero is MP1 with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                          1 fold, UTG+1 calls $0.50, Hero raises to $2, 5 folds, BB calls $1.50, UTG+1 calls $1.50

                          Flop: ($6.25) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (3 players)
                          BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $4.50, 1 fold, UTG+1 raises to $9, Hero raises to $19, UTG+1 raises to $50, Hero calls $29 (All-In)

                          Turn: ($102.25) K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

                          River: ($102.25) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $102.25 | Rake: $3

                          Results:
                          UTG+1 had 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (three of a kind, sixes).
                          Hero mucked A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (one pair, Aces).
                          Outcome: UTG+1 won $99.25

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: Overpair vs. flop 2-bet

                            See jookseb ühtlasi ka minu setminemise teemaga üpris hästi kokku. Et miks peaks siis vastane oma 66 pocketitega callima preflop raise ja kuna seda teha võiks?

                            Comment

                            • anti
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 74

                              #15
                              Re: Overpair vs. flop 2-bet

                              See viimane käsi on ikka hoopis midagi muud kui need kaks esimest, mis sa postitasid. Seal ära stackimine on ikka suht halb minu arvates

                              Comment

                              Working...