ColdCallimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #1

    ColdCallimine

    Milliste kätega ning missuguste vastaste vastu positsioonist coldcallida? Pocket paarid on nagu ilmselge, seega võiks siin arutada pigem muude käetüüpide kohta.

    Mulle endale meeldib seda teha pigem broadway kätega ja usun, et see on kasumlik. Suited connectoritega üritasin ka kunagi, aga üsna pea näitas statistika, et see tegevus ei tooda kasumit.

    Eelkõige huvitab mind, kas seda on mõistlik teha väikeste suited ässadega. Olen kuulnud selle kohta vastakaid arvamusi. Mõni ütleb, et A on hea blokker ja tuleks pigem 3betida, aga mulle see lähenemine ei istu. Ei meeldi lihtsalt pasaga potti suureks ajada, endal lihtsam mängida. Aga kas coldcall on mõistlik? Ja kui, siis milliste vastaste vastu.

    Teiseks. Kuulsin veel ühelt mängijalt, et tema coldcallib igasugu "suited pasaga", a.la 79s, 46s, J8s ja, et see mäng pidavat kasumit näitama. On selline asi pikas perspektiivis võimalik?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: ColdCallimine

    Suited ässadega (eriti väikeste ja suurtega, mis võimaldavad teha ridu) meeldib mulle positsioonis olles coldcallida ja kui viimati kontrollisin siis see tootis kasumit.

    Suited connectoritega coldcallin ka positisoonis kui vastane on fish või ta kätevalim on loose (vastane avab hlistelt MP-lt või CO) ning ma suudan teda üle mängida. Kahjuks ei ole ikkagi SC-d mul plussis :(

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: ColdCallimine

      Aa ja kunagi ESTPatrickuga võrdlesime. Tal olid ka full-ringis SC-d miinuses aga 6maxis plussis. Seda siis coldcall olukordades.

      Comment

      • VinQbator
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 214

        #4
        Re: ColdCallimine

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Suited ässadega (eriti väikeste ja suurtega, mis võimaldavad teha ridu) meeldib mulle positsioonis olles coldcallida ja kui viimati kontrollisin siis see tootis kasumit.

        Suited connectoritega coldcallin ka positisoonis kui vastane on fish või ta kätevalim on loose (vastane avab hlistelt MP-lt või CO) ning ma suudan teda üle mängida. Kahjuks ei ole ikkagi SC-d mul plussis :(
        Et siis Axs-ga on CC parem kui 3bet ?

        Ja SC-de all mõtled kõiki SC-si või ainult väiksemaid (T9s ja alla selle). JTs, QJs ja KQs ei tohiks siin kindlasti vaadata koos T9s ja väiksematega. Seda siis selle pärast, et lisaks SC-dele on nad ka broadwayd ja hitivad top paare, mida väiksemad SC-d paraku eriti tihti ei tee.
        Last edited by VinQbator; 11.05.10, 02:24.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: ColdCallimine

          Algselt postitas VinQbator Vaata postitust
          Et siis Axs-ga on CC parem kui 3bet ?
          IP minu arvates küll.

          Algselt postitas VinQbator Vaata postitust
          Ja SC-de all mõtled kõiki SC-si või ainult väiksemaid (T9s ja alla selle). JTs, QJs ja KQs ei tohiks siin kindlasti vaadata koos T9s ja väiksematega. Seda siis selle pärast, et lisaks SC-dele on nad ka broadwayd ja hitivad top paare, mida väiksemad SC-d paraku eriti tihti ei tee.
          Miski 56s+ ja 1 gapperid.

          Comment

          • Blackbirds
            FPP Pro
            • May 2010
            • 206

            #6
            Re: ColdCallimine

            SC flattimine IP väga ei tooda jah, unless vastane fishy. Sellega on see pakk, et blindidest squeesitakse suht massiivselt ja siis peab pre juba foldima. Samas kui laud passive ja tead, et blindidest ka keegi callib, siis on suht profitable(multiway). Saad dry flopidel mitte hittides bettida kui checked sinuni.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: ColdCallimine

              CC IP kui vastane ei ole double barreldaja!

              Comment

              Working...