*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #211
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas virx747
    Olen Su vastu päris palju mänginud ja ütleks, postflopis on Su vastu väga (loe liiga) lihtne mängida. Tühja Sa ei panusta ja kui panustad, siis on selge, et Sul käsi. (Mäletan vaid ühte korda kui blindidel lolliks läksime) :D Leadi välja rohkem!
    See ongi ju mikro limiitide õige stiil IMO

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #212
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas ranka
      See ongi ju mikro limiitide õige stiil IMO
      no jah, aga virxi sugustel seda hea ära kasutada.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #213
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Ma arvan, et levise vastu nüüd nii lihtne mängida ka ei ole nagu virx räägib ;D Levis on kaua mänginud ja beatinud neid madalaid limiite väga edukalt, samuti olen temaga suhelnud ja vaadanud tema mängu, mis ei ole kindlasti ABC mäng postflopis, mees teeb ka move postflopis väga edukalt aga alati saab paremini ja seda ta ka õpib.

        Samuti on ka levise graafikud olnud alati viged, alates igasugustest bankrolli väljakutsetest jne, seega avatud raamatu kohta mängib ta väga hästi ;D



        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #214
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Muidugi mängib levis hästi ja muidugi on ta graafikud ilusad ja muidugi ta beadib NL50, aga ega ta muidu ei paneks oma andmeid siia topikusse - kõik tahavad areneda ja mängida veel paremini. Ja ma jumala eest ei soovi kritiseerida põhimõtte pärast, vaid ikka selleks, et abiks olla! :D

          See kuu näitab mul HEM, et oleme teineteise vastu mänginud 368 kätt, millest olen võitnud 210 ja levis on võitnud 158 korda. See näitab, et ON võimalik ära kasutada seda, kui teada kuidas vastane mängib.

          Nüüd kindlasti paljud mõtlevad, et näe virx loll räägib sellist asja, aga mul siiralt pole kahju foorumikaaslast aidata ja pealegi ilmselt niipea enam koos ei mängi hetkel :D

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #215
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            http://www.pokerlistings.com/market-...le=levitron200
            You are too passive post-flop. This allows players to draw out on you.
            By rarely betting your good hands for value you allow other players a chance to draw out on you and then you pay them off when they do.

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #216
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Ahsoo "Weak post-flop play makes you a losing player."
              Preflop lasin jah veidi liialt varastada, aga sa pane filter "saw flop = true" ja tulemus on 88 vs 47 minu kasuks.



              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #217
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                ;D Kuri punane kala.
                Ära pahanda, ütlesin lihtsalt, mis mulje mul on jäänud!

                Huvitav, et mul näitab Saw flop = True
                Wins 100 Losses 27

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #218
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



                  Just for help!

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #219
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Vaata nii, kas sul klapib.
                    üld 202-242
                    saw flop(true) 88-47
                    saw flop(false) 114-195

                    88+114=202
                    47+195=242
                    Ju siis HEM arvestab asja kuigi X moodi multi-way pot'ides vms.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #220
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Oh Teid noori, tehke HU irw

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #221
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Oh Teid noori, tehke HU irw
                        HU ei näita ju seda, et kes FR paremini beatib... tuleb teha mingi 100k kätt võidu, aga kui ilma naljata, siis sul õigus, see liivakastis müramine on irw tõesti ;D

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #222
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Üld 250:200 minu kasuks
                          saw flop true 121:39 minu kasuks +$89
                          saw flop false 129:161 Sinu kasuks -$17

                          Huvitav kuidas HEM niivõrd erinevalt näitab?
                          Aita veel :D
                          Edaspidi olen vait ja teen suu lahti vaid siis kui keegi konkreetselt minult midagi küsib ;D

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #223
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Algselt postitas virx747
                            Edaspidi olen vait ja teen suu lahti vaid siis kui keegi konkreetselt minult midagi küsib ;D
                            Iga heategu saab karistatud!!! Seda ma tean omast käest kui kajakale viineri viskasin ja pöidla vastu aknaserva puruks lõin.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #224
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Ja siin All hands, Saw flop true, HU

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #225
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Algselt postitas virx747
                                Ja siin All hands, Saw flop true, HU
                                Proovi nii, et reports alt valid hoopis minu statsid ja siis "vs players"
                                Ning pärast võime koos randa liivalossi ehitama minna
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Comment

                                Working...