Short pead pushima aga on riid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    Short pead pushima aga on riid

    Nii selline situatsioon
    180 mehe sit-n-go(starsis) umbes 30-40 mängijat alles sul on 6-13 big blindi
    saad AK late või middle positsioonist mängija kes tavaliselt stiilib või openib 3-5 bb teeb minimum raise või mängija kes on short ja pushib isegi QQ teeb min raise
    push or fold ?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Short pead pushima aga on riid

    Ma pushin ikkagi.

    Rahadeni 20 kohta ja need turniirid maksavad kõige rohkem raha top3-ele. Seega ma ei hakaksk mökutama.

    Alati on chance, et tegi misclicki või midagi. Samuti mängijate strateegiad muutuvad turniiri hilises faasis tohutult ning sinu varajased readid ei pruugi enam paika pidada.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      Re: Short pead pushima aga on riid

      seda enam, et minraise võis olla ka mingisugune nõksatus, et äkki rahvas kardab ja viskab, ehk et nõustun sellega, et shove

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: Short pead pushima aga on riid

        no konkreetselt on kaks turnat olnud niimodi et Ak käes ja tuleb mingi imelik bet sisse ja insta AA no krt kui kindel peaks siis protsentuaalselt olema et Helmuthit teha ja ära visata insta shove

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Short pead pushima aga on riid

          Algselt postitas kivisaba
          no konkreetselt on kaks turnat olnud niimodi et Ak käes ja tuleb mingi imelik bet sisse ja insta AA no krt kui kindel peaks siis protsentuaalselt olema et Helmuthit teha ja ära visata insta shove
          Sellistes olukordades ei ole midagi teha, sest on alati ka õnne vaja. Minu viimasel 50+4$ turniiril oli vastupidine olukord. 20 kohta said raha ning 23 mängijat oli veel alles, mul ei olnud kõige suurem stack aga ikkagi. Sain kätte AA, lükkasin all in, buttonilt calliti QK ära lihtsalt ning sai emandate kolmiku ja olingi out ;D Ning olingi tühjade kätega.

          Comment

          Working...