Küsimus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    Küsimus!

    Et siis plaanin teha deposiidi Pokerstarsi, kuskil 40$ kandis esialgu, et mida soovitaks teised, kas proovida mängida cashgame (NL2-5 esialgu) või siis mängida DON'e/MTT SNG'si ?


    Tänud
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2
    Re: Küsimus!

    cash/sng

    mtt jaoks liiga väike br

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Küsimus!

      CG või siis DON'e mõtlesid? Kuna SNG'dest ma mõtlesingi multitable omasi ja turniirid unustan üldse esialgu ära.

      Comment

      • marxiku
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 471

        #4
        Re: Küsimus!

        mtt'sid mitte. variatsioon liiga suur ja buy'ine vähe.
        Otsustad mis endale meelepärasem on, kas cash või sng'd. (See sama küsimus kas osta leiba või saia )
        Võibolla cashi on alguses madalaimas limiidis lhtsam mängida kui sng'sid(seal vaja blindi tõustes strateegiat muuta ja tekib rohkem kõhklevaid olukordi kah vast). Cashi puhul saad suht tabeli järgi lasta sellises limiidis.

        DoN idest ei oska eiriti midagi öelda. suht nüri ajuvaba mäng.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Küsimus!

          @marxiku .. Ma pole eriline proff mängija juba aga ka algaja pole, olen mänginud üpris kaua juba ning mõningate strateegiatega ka sina peal juba.. Aga jah ma mõltesingi seda, et mida selle 40 taalaga oleks mõistlikum mängida. Tänud!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Küsimus!

            1$seid sngsid :P

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: Küsimus!

              Mõtled sa siis DON'e või MTT ? Kuna DON'id on ka ju sng'd niiet ajab segadusse.. ja kui MTT siis mitme mehe omad oleks etemad ja kas turbo/not?

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #8
                Re: Küsimus!

                kui matsu jagad siis alustaks 3.40ste 10man turbodega. Tegelikult grindiks cashis ennast ca.100$ peale üles ja siis liiguks 3.40 turbode peale.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #9
                  Re: Küsimus!

                  Deposiidi $20 ja proovi 10c 360 man'e. Suht funnid ja bankrolli saab ka odavalt ja suht ohutult kasvatada.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Küsimus!

                    DON-e ära küll mängi, mõttetu formaat tulevikule ja skillile mõeldes

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: Küsimus!

                      Algselt postitas Codecci
                      DON-e ära küll mängi, mõttetu formaat tulevikule ja skillile mõeldes
                      Et siis pmst tuleks proovida 1.10 BI'ga MTT SNG'si ? Või panustaksid rohkem CG peale?

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: Küsimus!

                        Algselt postitas kjmrc
                        Et siis pmst tuleks proovida 1.10 BI'ga MTT SNG'si ? Või panustaksid rohkem CG peale?
                        Ma alustaks NL-2st, aga eks see loeb ka mida Sa varem mänginud oled ja kui varem oled turna pro olnud siis võiks vast turnasi teha ja kui oled cashi mängija rohkem, siis võiks seal oma liistude juurde jääda. Raske on mingit vähegi asjaliku vastust anda kui ainus info on pmst deposiidi suurus.

                        Comment

                        • Aristotep
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #13
                          Re: Küsimus!

                          Mina deposin 20 doltsi ja läksin kohe 5.40 done mängima. :)

                          Tegelt ei soovita nii teha, kuid DoNid on kõige stabiilsem vahend br kasvatamiseks.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: Küsimus!

                            Algselt postitas Vapsik
                            Ma alustaks NL-2st, aga eks see loeb ka mida Sa varem mänginud oled ja kui varem oled turna pro olnud siis võiks vast turnasi teha ja kui oled cashi mängija rohkem, siis võiks seal oma liistude juurde jääda. Raske on mingit vähegi asjaliku vastust anda kui ainus info on pmst deposiidi suurus.
                            Pm olen jah rohkem cashi mänginud kui turniire.. Niiet eks ma siis alustan vist sealt!

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #15
                              Re: Küsimus!

                              ja ära pane Pokerstarsi see pleiss on rigged(coca u with me?)

                              Comment

                              Working...