ebooks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #151
    Re: ebooks

    nõus pahvakuga. mitmeid tekste pdf tehes on ebamugav lugeda. pilte vahel ka ei konventeeri. õppimiseks ei soovita kindlet
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #152
      Re: ebooks

      Kindlel läks ekraan katki ja raalimeistrid.ee-s öeldi, et 60£ on uue ekraani tellimine. Kas kellelgi on kogemusi mõne odavama lahendusega (a la ei peagi ekraani vahetama)? Positiivne on, et ilmselt saab natukene uuema soetada.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #153
        Re: ebooks

        veits ot: aga raalimeistritest olen 2x halba kuulnud - korra panid tuttavale peale windowsi 30ks päevaks, sama hinnaga, mis uus windows maksab. teinekord väideti et emaplaat katki (150€). teises kohas tehti 2€ korda. ehk uuri mõnest teisest kohast
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • mait47
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 192

          #154
          Re: ebooks

          PDF lehekülgede jamast saab lahti selle asjaga:



          See dosipõhine eriti lihtne programm. Lõikab pdfi leheküljed kindle-le sobivasse formaati jne. lihtsalt sisestad faili nime ja kõik. Peale seda võib tekst tunduda veits sakiline aga peale seda kui calibrega olen pdf to mobi convertinud on kvaliteet ideaalne. Selle väikse programmi abil saab lihtsalt kõik pdf raamatud sobivaks. Saab ilusti hakkama ka scannitud ocrimata jne failidega.

          Ise sai pmst soetatud kindle just mille jaoks niki ei soovita ehk õppimiseks. Kuna õpin sellist asja kus lugeda tuleb hästi palju ja enamus asju antakse sulle lihtsalt pdfis siis pole lihtsalt mõtet sadu lehekülgi välja printida ja arvutiekraanilt suurte mahtude lugemiseks on silmad lihtsalt liiga kallid. Naljaga pooleks ka kokkuhoid sest mingi semester kogunes seda paberipahna 1k+ lehekülge (kindle maksab vähem kui misiganes asjaga misiganes millele nende printimine)

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #155
            Re: ebooks

            oh, see tundub tõesti hea. proovin nüüd järgi, kui eksamid tulevad ja võib-olla võtan sõnad tagasi :P
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #156
              Re: ebooks

              wow tõesti

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #157
                Re: ebooks

                Isegi tehnilise teksti sai lõigutud, kuigi liiga vähe mahub ekraanile ja lapata tüütu. Siiski thumbs up.

                Brag. Sain enda uue Kindle kätte. Natukene väiksem kui vana, sest klaviatuuri ei ole. Ei tea, kas hakkan klaverist puudust tundma või mitte (ei ostnud Touchi).
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • mait47
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 192

                  #158
                  Re: ebooks

                  Kuna ise loen palju ka selliseid pdfi kus otse raamatust pmst scannitud siis uurisin igasugu pdf cuttimis programme, aga jah see teeb ise kõik ära. Ainuke miinus on see et faili maht muutub suureks. Eile convertimisin ühe 200+ lk raamatu näiteks selle proge ja pärast calibrega ja tuli ca 1 megast umbes 70 aga kuna minu omal mälu vist ca 3gb siis pole iseenesest probleem.

                  Endal touch ja puuduste üle väga kurta ei tahaks. Reaalselt tasemel pdfi supporti pole ühelgi ebook-readeril tegelikult. Kui convertida jms ei viitsi siis kõige parem lahendus ikka tegelt ipad vms, aga sellega kaob minuarust sellise asja suurim pluss, ehk ekraan mis silmi ei väsita.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #159
                    Re: ebooks

                    Uus mudel, Kindle Paperwhite

                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #160
                      Re: ebooks

                      amazon.co.uk-st ei saa eestisse tellida? Ma sain vähemalt errori.. Ja kui .com-ist tellida siis on vist tollimaks?

                      Comment

                      • CheekyMullet
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 232

                        #161
                        Re: ebooks

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        amazon.co.uk-st ei saa eestisse tellida? Ma sain vähemalt errori.. Ja kui .com-ist tellida siis on vist tollimaks?
                        Ehk keegi lähemal ajal tellinu kinnitab, aga kui mina kunagi tellisin, siis saigi ainult USAst ja loomulikult tuli ka tolli- ja käibemaks lisaks.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #162
                          Re: ebooks

                          Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                          Ehk keegi lähemal ajal tellinu kinnitab, aga kui mina kunagi tellisin, siis saigi ainult USAst ja loomulikult tuli ka tolli- ja käibemaks lisaks.
                          Inglismaalt (ja üleüldse Euroopast) tellides ei lähme makse juurde, USA'st tellides aga läheb.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #163
                            Re: ebooks

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Kui keegi tahab standard kindlet osta, siis vb oleksin nõus müüma, et uuem versioon asemele soetada.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #164
                              Re: ebooks

                              co.uk tellisin (tho wii, mitte kindle) ja makse polnud juures
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #165
                                Re: ebooks

                                "Live outside the UK? Kindle is available on Amazon.com for shipment outside the UK. Click here to shop on Amazon.com."

                                Comment

                                Working...