Niisiis peale kolmepäevast downswingi NL10 laudades, mõistsin et on vaja teha selgeks mis on languse põhjus. Käsi läbi vaadates ja uurides avastan et minu non-showdown winnings on enamvähem break-even. Aga kui vaatan suurimaid kaotuskäsi siis selgub, et kõige suuremad miinused on just kätes kus olen all-in (selge see).
Nüüd on vaja lihtsalt all-in käik ka kuidagi kasumlikuks muuta.
Niisiis siinkohal palungi et profid räägiksid natuke, kuidas käituda vastase all-in käigule ja kuna ise see muuv teha... mida üldse jälgida..põhitõed n'shit.
Ootan siia igasugust infot-abi. Tänud.
Nüüd on vaja lihtsalt all-in käik ka kuidagi kasumlikuks muuta.
Niisiis siinkohal palungi et profid räägiksid natuke, kuidas käituda vastase all-in käigule ja kuna ise see muuv teha... mida üldse jälgida..põhitõed n'shit.
Ootan siia igasugust infot-abi. Tänud.
Comment