Liigutus nimega ALL-IN

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    Liigutus nimega ALL-IN

    Niisiis peale kolmepäevast downswingi NL10 laudades, mõistsin et on vaja teha selgeks mis on languse põhjus. Käsi läbi vaadates ja uurides avastan et minu non-showdown winnings on enamvähem break-even. Aga kui vaatan suurimaid kaotuskäsi siis selgub, et kõige suuremad miinused on just kätes kus olen all-in (selge see).
    Nüüd on vaja lihtsalt all-in käik ka kuidagi kasumlikuks muuta.

    Niisiis siinkohal palungi et profid räägiksid natuke, kuidas käituda vastase all-in käigule ja kuna ise see muuv teha... mida üldse jälgida..põhitõed n'shit.

    Ootan siia igasugust infot-abi. Tänud.
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: Liigutus nimega ALL-IN

    Suht oleneb ka sellest, suur sul käesample on. Olen kindel, et sul ka kõige kasumlikumad käed on, kus oled all-inni läinud. Aga õpetussõnad oleksid tõesti väga kasulikud.

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #3
      Re: Liigutus nimega ALL-IN

      muidugi on, aga võidan ka päris palju nii et showdownile ei lähe... nüüd pean kuidagi nendest lollidest all-in käikudest lahti saama.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: Liigutus nimega ALL-IN

        huvitaks mindki, täna oli 2 situatsiooni

        1. olin 100bb'se stackiga CO'l ja mp2 u 80bb'd ... kuskil oli paar limpi, sh mp2, ma tõstsin co'l AJs 6Bb... mp2 tegi ületõste (smas ta tõstis teisi ka kogu aeg üle, et ma ei pidand seda ületõstet millekski ja seepärast ronisin floppi, aga et flop mitte mingit tõmmet peale ülekaartide ei andnud, siis käitusingi edasi nii nagu käitusin), 20BB'd, callisin ära, flop rääbis, ja ta surus all in... mõtlesin aja lõpuni ja lasin käest ära... paar kätt hiljem suutiski ta kellegi ai saada ja muidugi olid tal ässad käes, ei tea mida öelda, samas käsi ta kohta oli niiii vähe, et ei osand panna ei mütsi ega mätta peale...

        2. olin sb'l 1010nega, 78BB'd (olin just kerge biidi saand ja pold veel reloadind) , 4 limpi, ma tõstsin sb'l 7 BB'd, mp3 tõstis 20BB peale (ta stack oli rõõmsalt 100+BB'd, oli üldiselt aggro mängija, samas viimased paar kätt vaikne old... ja noh... samas olin ma vaikselt pahuraks muutumas kuna pold tükk aega midagi sisse saand lithsalt jagasin laiali)... ma sb'l näitasin agressiivsust.. samas teadsin , et ta mängib suurt hunnikut lehti (vp 25+, pf15 midagi, hande 600)... no igatahes... midagi pold õige ja pealegi tiltasin õige pisut... seega surusin all in, sain insta calli, näitas 99... flop veel üks 10 ja hingasin kergendunult....

        aga ikkagi all in ... on imelik liigutus... ja ma küll teaksin kuidas seda kasutada kui br võimaldaks, aga mingid näpunäited... juhatus... soovitused? kõik oleks kasulik :)

        ahjaa, toredat pühapäeva õhtut ;D

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Liigutus nimega ALL-IN

          Algselt postitas Rahapada
          huvitaks mindki, täna oli 2 situatsiooni

          1. olin 100bb'se stackiga CO'l ja mp2 u 80bb'd ... kuskil oli paar limpi, sh mp2, ma tõstsin co'l AJs 6Bb... mp2 tegi ületõste (smas ta tõstis teisi ka kogu aeg üle, et ma ei pidand seda ületõstet millekski ja seepärast ronisin floppi, aga et flop mitte mingit tõmmet peale ülekaartide ei andnud, siis käitusingi edasi nii nagu käitusin), 20BB'd, callisin ära, flop rääbis, ja ta surus all in... mõtlesin aja lõpuni ja lasin käest ära... paar kätt hiljem suutiski ta kellegi ai saada ja muidugi olid tal ässad käes, ei tea mida öelda, samas käsi ta kohta oli niiii vähe, et ei osand panna ei mütsi ega mätta peale...

          2. olin sb'l 1010nega, 78BB'd (olin just kerge biidi saand ja pold veel reloadind) , 4 limpi, ma tõstsin sb'l 7 BB'd, mp3 tõstis 20BB peale (ta stack oli rõõmsalt 100+BB'd, oli üldiselt aggro mängija, samas viimased paar kätt vaikne old... ja noh... samas olin ma vaikselt pahuraks muutumas kuna pold tükk aega midagi sisse saand lithsalt jagasin laiali)... ma sb'l näitasin agressiivsust.. samas teadsin , et ta mängib suurt hunnikut lehti (vp 25+, pf15 midagi, hande 600)... no igatahes... midagi pold õige ja pealegi tiltasin õige pisut... seega surusin all in, sain insta calli, näitas 99... flop veel üks 10 ja hingasin kergendunult....

          aga ikkagi all in ... on imelik liigutus... ja ma küll teaksin kuidas seda kasutada kui br võimaldaks, aga mingid näpunäited... juhatus... soovitused? kõik oleks kasulik :)

          ahjaa, toredat pühapäeva õhtut ;D
          No see olenebki ju suht puhtalt vastastest. Sellise vastase vastu on TT ideaalne stackimiseks, kelle PFR on 15+. Ma usun, et varsti tuleb loeng ka selle peale. Nii et olge rohkem kannatlikumad. :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Liigutus nimega ALL-IN

            Liiga üldine teema ja ma ei saanud hästi küsimusestki aru...

            Sellistel puhkudel soovitan postitada konkreetseid käsi Jaotuste Analüüs'i alafoorumisse.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: Liigutus nimega ALL-IN

              laialdase küsimuse konkreetselt võetuna võib, nagu ma aru saan, teema algataja poolt lugeda nii:

              millal minna all in? millal foldida, kui teine on läind all in?

              korrigeerige kui eksin :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Liigutus nimega ALL-IN

                Algselt postitas Rahapada
                laialdase küsimuse konkreetselt võetuna võib, nagu ma aru saan, teema algataja poolt lugeda nii:

                millal minna all in? millal foldida, kui teine on läind all in?

                korrigeerige kui eksin :)
                Ja mina vastan siis:
                All-in mine siis, kui sa arvad, et sellel liigutsel on kõige suurem EV long runnis.
                Kui vastane läks all-in ja kui sul ei ole pot oddse ,siis foldi.

                Et neid vastuseid täpsustada, millal on siis EV suurem, siis tuleks postitada konkreetseid käsi.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: Liigutus nimega ALL-IN

                  Sellex, et olla all inides võitja, selles tuleb minna all ini ise, mitte all ine callida :D
                  Enamustel juhtudel, mix lükatakse all ini? Sellepärast et ikka hea käsi on ning soovitakse sellest maximum võtta. Alati paneb muidugi mõtlema, et tra ta nüüd all ini läx, äkki bluffib, aga üldjuhul kuskil riveril all inide callimine on siiski kahjutoov, sest neid bluffe kohtad palju harvemini.
                  Ning siis põhiasi on muidugi callida all ini siis, kui tead , et oled ees ning kindlasti foldida kui on Sul tunne, et no nagunii olen taga, aga vaatame, mis tal siis on :D

                  Aga oleneb ka, mis stakesidel mängida, NL10 ja allpool on nende bluffide protsent juba suht suur ka, NL50's enam nii naljalt tühja käega all ini ei minda ning top pair või isegi kaks paari on piisav ainult mingite 70% VPIPI mängijate puhul, kes on ilmselgelt mängijad, kelle jaox top pair on foldimatu.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Liigutus nimega ALL-IN

                    Algselt postitas RudiTurbo
                    Sellex, et olla all inides võitja, selles tuleb minna all ini ise, mitte all ine callida :D
                    Enamustel juhtudel, mix lükatakse all ini? Sellepärast et ikka hea käsi on ning soovitakse sellest maximum võtta. Alati paneb muidugi mõtlema, et tra ta nüüd all ini läx, äkki bluffib, aga üldjuhul kuskil riveril all inide callimine on siiski kahjutoov, sest neid bluffe kohtad palju harvemini.
                    Ning siis põhiasi on muidugi callida all ini siis, kui tead , et oled ees ning kindlasti foldida kui on Sul tunne, et no nagunii olen taga, aga vaatame, mis tal siis on :D

                    Aga oleneb ka, mis stakesidel mängida, NL10 ja allpool on nende bluffide protsent juba suht suur ka, NL50's enam nii naljalt tühja käega all ini ei minda ning top pair või isegi kaks paari on piisav ainult mingite 70% VPIPI mängijate puhul, kes on ilmselgelt mängijad, kelle jaox top pair on foldimatu.
                    nii on. Ja kogemustest võin öelda, et NL200+ jällegi hakkab all-in bluffide % tõusma.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #11
                      Re: Liigutus nimega ALL-IN

                      NL50's vihkan kõige rohkem selliseid idiootsusi, kus ma olen olnud terve käe läbi suht weak, aga siiski mul on natuke rohkem kui välja näidanud olen ning kui riveris checkin, siis vastane lükkab all ini ning ma callin, sest checkiga talt bluffi üritasingi kätte saada ning fish näitab mulle nutsi!! Wtf? Talk about trying to get value out of a hand heh , see ilmselgelt näitab, kuidas inimestel pole aimugi , mis käsi vastasel on ja neil on peas ainult mõte, mul on nuts, lähme all ini ja ehk callib. Nutsiga riveris bettimise suurus sõltub täielikult vastase readimisel, tuleb osata teada, kui kõva käsi vastasel on ning mis beti ta selle käega ära on nõus callima.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: Liigutus nimega ALL-IN

                        no aga ju ta siis teadis, et sa oled nõus tema all-in ära callima. nutsuga all-in riveril lükata ei ole väga halb variant. looks like a bluff heh.
                        järgmine kord sa teda ei calli kui ta busted draw'ga lükkab. simple.

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #13
                          Re: Liigutus nimega ALL-IN

                          kui üks korralik tight-passive ikka foldib ja foldib ja siis järsku all-in on (ilma, et tal pot-commited olukord tekiks) tasuks väga ettevaatlik olla. samas neid loose mängijaid on küll kes blufivad vahel viimases hädas ja nii... muidugi ka blindide varastamise eesmärgil all-in on asi mis aitab vähel ära tabada olukorra.

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #14
                            Re: Liigutus nimega ALL-IN

                            üks stiilinäide minult:

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            MP2 ($29.85)
                            MP3 ($27.05)
                            Hero (CO) ($24.60)
                            Button ($15)
                            SB ($18.85)
                            BB ($25)
                            UTG ($77.50)
                            UTG+1 ($25.80)
                            MP1 ($28.55)

                            Preflop: Hero is CO with 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
                            1 fold, UTG+1 calls $0.25, 3 folds, Hero calls $0.25, 2 folds, BB checks

                            Flop: ($0.85) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players)
                            BB checks, UTG+1 checks, Hero checks

                            Turn: ($0.85) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players)
                            BB checks, UTG+1 bets $0.75, Hero calls $0.75, BB calls $0.75

                            River: ($3.10) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players)
                            BB bets $2, UTG+1 calls $2, Hero raises to $23.60 (All-In), BB calls $21.60, 1 fold

                            Total pot: $52.30 | Rake: $2.60

                            Results:
                            BB mucked 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (flush, Ace high).
                            Hero had 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (full house, fours over sixes).
                            Outcome: Hero won $49.70

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: Liigutus nimega ALL-IN

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Sellex, et olla all inides võitja, selles tuleb minna all ini ise, mitte all ine callida :D
                              Enamustel juhtudel, mix lükatakse all ini? Sellepärast et ikka hea käsi on ning soovitakse sellest maximum võtta.
                              Ma eile julgesin KK ära callida mingi openlimperi vms vastu kui flopis oli 2 mastikaarti ja mingi vant hakkas donkbetima. Raisesin ta üle ja turnil tagusin rauda edasi, riveril kuna tema sai esimesena otsustada mõtles ta mind hirmutada ja lükkas all-in mingi 50% stackist, muster sobis talle, lauale tekkis 2 paari, ilmselt võis tal olla Axs ja väiksem kaart üks neist, mis andis talle maja kokku. Võtsin aga julguse kokku ja callisin ära, sest miks üldse KK mängida kui foldida kasvõi sellistes situatsioonides?!! Aega läks küll palju, peaaegu võtsin time banki.

                              Vedas kuna vastane üritas bluffida ja shoves 23s ehk 3 high ja insta leave table oli poisul.

                              Muideks see ranka käemäng on käte arvamist küll veits arendanud, loodame, et asi jätkub siin. Paningi ta missed masti drawle ja huh, õnnestus. Üsna happy tunne oli 8)

                              Comment

                              Working...