Badugi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #1

    Badugi



    Üsna uus pokker variant, kus nuts on A234 rainbow.

    Kas keegi mängib, strateegia, stakes jne?

    Siin väike oddside chart:

  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #2
    Re: Badugi

    Kunagi sai proovitud. Päris huvitav, aga tüütas ära suht ühe õhtuga.

    Siin ka midagi:
    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #3
      Re: Badugi

      Tegin kunagi mingit freerolli Pokerstarsis. Päris edukas olin, aga rohkem pole eriti pelanud seda. Strateegiast väga ei tea. Vaatasin, et kui madalad kaardid käes ja kõik eri mastist siis oli suht hea seis. ;D

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #4
        Re: Badugi

        Algselt postitas kilu6
        Kunagi sai proovitud. Päris huvitav, aga tüütas ära suht ühe õhtuga.

        Siin ka midagi:
        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
        Nutine link, aitäh!

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: Badugi

          Vahel ikka taon seda täiega kui holdmeist ja omahast on kopa ette visand. Vahelduseks mõnus lasta.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: Badugi

            kui ma teenin badugis 320$ septembriks siis osalen WCOOPil :)

            Event Date Time (ET) Buy-in Game Guarantee
            15 8-Sep 16:30 $320 FL Badugi $100,000

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: Badugi

              Taht's how we roll

              Dealt to variatsioon [Jh Ad 7c 3s]
              SirNordle: folds
              jckreacher69: folds
              xXwadeXx: checks
              variatsioon: raises $1 to $2
              deBerg64: folds
              Respect: folds
              pokerdon718: calls $1
              xXwadeXx: calls $1
              *** FIRST DRAW ***
              pokerdon718: discards 2 cards
              xXwadeXx: discards 1 card
              variatsioon: stands pat on [Jh Ad 7c 3s]
              pokerdon718: bets $1
              xXwadeXx: calls $1
              variatsioon: raises $1 to $2
              pokerdon718: raises $1 to $3
              xXwadeXx: calls $2
              variatsioon: calls $1
              *** SECOND DRAW ***
              pokerdon718: stands pat
              xXwadeXx: discards 1 card
              variatsioon: discards 1 card [Jh]
              Dealt to variatsioon [Ad 7c 3s] [6h]
              pokerdon718: bets $2
              xXwadeXx: calls $2
              variatsioon: raises $2 to $4
              pokerdon718: calls $2
              xXwadeXx: calls $2
              *** THIRD DRAW ***
              pokerdon718: stands pat
              xXwadeXx: stands pat
              variatsioon: stands pat on [Ad 7c 3s 6h]
              pokerdon718: checks
              xXwadeXx: checks
              variatsioon: bets $2
              pokerdon718: folds
              xXwadeXx: calls $2
              *** SHOW DOWN ***
              variatsioon: shows [6h Ad 7c 3s] (Badugi: 7,6,3,A)
              xXwadeXx: shows [Ac 6d 8h Ks] (Badugi: K,8,6,A)
              variatsioon collected $30.50 from pot
              *** SUMMARY ***
              Total pot $31.50 | Rake $1
              Seat 1: xXwadeXx showed [Ac 6d 8h Ks] and lost with a Badugi: K,8,6,A
              Seat 2: variatsioon showed [6h Ad 7c 3s] and won ($30.50) with a Badugi: 7,6,3,A

              Pärast pokerdon718 ütles et tal oli T high badugi :)

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: Badugi

                tegin ka prooviks. peale seda kui kaks suurt potti kaotasin lugesin, et sama masti ei tohi olla ;D

                ei nüüd läheb juba päris hästi, plussis ikkagi. peaks vist regulariks hakkama ja limiidis üles ronima ;D

                EDIT: ei tea mis need normaalsed statsid võiks olla.
                mul on vpip 50,53 ja pdr 18,4

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: Badugi

                  Algselt postitas Tarmonator
                  tegin ka prooviks. peale seda kui kaks suurt potti kaotasin lugesin, et sama masti ei tohi olla ;D

                  ei nüüd läheb juba päris hästi, plussis ikkagi. peaks vist regulariks hakkama ja limiidis üles ronima ;D

                  EDIT: ei tea mis need normaalsed statsid võiks olla.
                  mul on vpip 50,53 ja pdr 18,4
                  100/0 äkki

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: Badugi

                    Algselt postitas Tarmonator
                    tegin ka prooviks. peale seda kui kaks suurt potti kaotasin lugesin, et sama masti ei tohi olla ;D

                    ei nüüd läheb juba päris hästi, plussis ikkagi. peaks vist regulariks hakkama ja limiidis üles ronima ;D

                    EDIT: ei tea mis need normaalsed statsid võiks olla.
                    mul on vpip 50,53 ja pdr 18,4
                    VPIP 50 on kindlasti liiga loose.. pigem mingi 30 vms..
                    30/15 vms on norm.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: Badugi

                      no ma olin seal 0,5/1 lauas nende näitajatega üks tightimaid. vast 200 kätt sai tehtud. Lisaks oli palju shorthanded mängu kuna laud lagunes ja lisaks sai positsioonist päris hästi mängida, sest tihti peale esimest drawd folditi.

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: Badugi

                        Algselt postitas Tarmonator
                        ei nüüd läheb juba päris hästi, plussis ikkagi. peaks vist regulariks hakkama ja limiidis üles ronima ;D
                        irv, badugi pro ;D
                        Varsti 16tabled!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Badugi

                          Algselt postitas EGERT
                          irv, badugi pro ;D
                          Varsti 16tabled!
                          Eile kutsus Tarmonator mind ka öösel badugi mängima, küll promob seda alles ;D

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: Badugi

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Eile kutsus Tarmonator mind ka öösel badugi mängima, küll promob seda alles ;D
                            fishe on vaja ju 8)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Badugi

                              Badugi on uus NLHE?

                              Comment

                              Working...