Re: PokerBookClub
Mul Cashgame'i on mõlemad osad olemas, aga teist hakkan varsti ise lugema ning esimese lõpetamisega läheb veel aega, kui huvi on, siis võid ehk MSN-i lisada ning eks ma annan märku kui mul need läbi.
Algselt postitas Dogers
Comment