Help

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaans20
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 51

    #1

    Help

    Tervitus,

    Olen täis nuub ja oleks vaja natuke ehk õpetussõnu ...kuidas saaksin oma graafiku kõvera teises suunas liikuma panna .

  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: Help

    Kus toas mängid, mis limiiti? Millised on Sinu statid? Kaua oled juba änginud?

    Kinldasti uuri foorumi videode ja strateegia nurka.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Help

      Tere tere,

      Anna natuke rohkem infot endast ja foorumis ringi surfates, peaksid enamvähem kõik vajaliku leidma

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Help

        lebovenda ära kuula, ta on donk ja tema strateegiat kasutades jäädki kanjonisse

        Comment

        • jaans20
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 51

          #5
          Re: Help

          mis ma oskan öelda ...olen nii umbes 2000 kätt mänginud , mängin madalates laudades nl10 yldjuhul...ja mida rohkem foorumit loen , seda agresiivsemalt mängima hakkan ...ja seda suuremad on kaotused :S

          Aga, mis seal siis ikka pyhendan end nyyd foorumisse ...ehk saan selle kõvera teist pidi tööle!

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            Re: Help

            Ütlen ausalt, et esimest korda näen sellist graafikut.

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #7
              Re: Help

              ;D Kus see graafik on? Seal on mõned kaotatud bad beadid ma loodan, 2k kätt ju seal pole? Ära mängi agressiivselt lõpuni vaid kavalalt selle hetkeni, kui keegi vastu hakkab. Ega agressiivne mäng Sinu kätt paremaks ei tee kui ta on. Vaata, millega showdowni lähed, jäta paarid ja isegi 2 paari alguses üldse showdowni minemata, hiljem kui hakkad tunnetama teiste mängu, siis võid showdowni mineku käsi juurde võtta. "Tuhni, tuhni, tuhni" siin foorumis, nagu ütles V.I.Lenin. Edu!

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Help

                Algselt postitas Aristotep
                Ütlen ausalt, et esimest korda näen sellist graafikut.
                Irw, ma ka ;D

                Kindlasti pikas perspektiivis asi nii hull ei oleks.

                Comment

                • surka
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 336

                  #9
                  Re: Help

                  soovitan ranka pf käte range'de artikli läbi lugeda, seda järgides ei saa graafik mingil juhul välja näha sellne nagu ta sul on

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: Help

                    tundub, et meeletu hemi zoomiga tehtud graafik... 8)

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #11
                      Re: Help

                      Algselt postitas jaans20
                      ...ja mida rohkem foorumit loen , seda agresiivsemalt mängima hakkan ...ja seda suuremad on kaotused :S
                      Millisest foorumist konkreetselt jutt, et nii süstemaatiliselt raha saab põletada? ;D

                      Aga, tegelikult ei ole ju hullu miskit. Räägi ka veidi stoorit, kaua mängind oled jne? Kui palju pöörad rõhku PF käte rangele? Kui palju positsioonile? Kas seda ära ka kasutada oskad? Ühesõnaga, KUI HÄSTI SA OMAARUST MÄNGID? Kui aru saad, et halvasti, pole kõik veel möödas. Kui oled kodulauakunn, siis on miskit mäda :)

                      Kas suured kaotused on tulnud kõik showdownile minnes? Kui jah, siis lähtu eelmistest küsimustest järgmise mõtte juures. Riveril näiteks callides või kasvõi raisedes peaksid sa ca 90% ajast teadma, mis vastasel käes võib olla. Ise katsun pea alati kätele panna ja siis otsustada - alati on tulemus parem ja enamasti ka õige.

                      Postita ka olulisemaid käsi siia postitada, kindlasti leiad lekkeid oma mängus. Loodame siis, et kiiresti ;D

                      Ja agropanek on okei, aga agressioon peab olema suunatud, muidu oled lihtsalt loose-agressive ja mitte väga edukalt. Proovi olla veidi nitisem ja mängida solid mängu.

                      BTW, mitu protsenti vaadatud floppidest võidad?

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #12
                        Re: Help



                        aga jah. pf tabel, raamatud, videod jne...

                        L.

                        Comment

                        • jaans20
                          Julm Donk
                          • Apr 2009
                          • 51

                          #13
                          Re: Help

                          Ega jah eks need vead ole ikka enda süü läbi , ei ole rahulikult kaalunud kas minna showdowni või ei. Mänginud olen väga väga vähe ...praeguseks hetkeks umbes 4000 kätt. Positsiooni kasutamine on veel minu jaoks suht kauge ...aga jah mida rohkem siin lugeda ja vaadates videosi mis siia on üles pandud.

                          Aga jah kõigepealt lugesin läbi ja analüüsisin enda jaoks ranka postitatud " Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng " esialgselt selle süsteemi järgi mängides, hakkas asi ebahuvitavaks muutuma , kuna väga vähe käsi sai mängida ( ja kuna olen täis nuub , siis mängin ühel, maksimum kahel laual korraga ). Kuna meie lauas oli veel sama hulle nuube nagu minagi siis kaotasin ka selle systeemi järgi ...seega mõtlesin et mida helli ja mugandan seda enda jaoks ja nii see asi siis toimuski! Nagu ma nüüd aru olen mõistnud , pakkusin ma liiga agresiivselt ja üritasin varastada palju:S

                          Aga jah nüüd siis foorumis ringi tuiates ja ESTPatrick-u videosi vaadates ...ei see tõota ka head ,kuna ta pakub ikka kohati täieliku sodi pealt , hämmastav :D

                          Comment

                          • jaans20
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 51

                            #14
                            Re: Help

                            postitan siia siis selle sama graafiku mis üleval on , kuid nyyd siis on pilt lähemalt tehtud.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #15
                              Re: Help

                              Algselt postitas jaans20
                              postitan siia siis selle sama graafiku mis üleval on , kuid nyyd siis on pilt lähemalt tehtud.
                              No hoopis teine asi :D
                              900 kätt muidugi väga väike sample, selle jooksul võib kõike juhtuda, aga -10 BI on küll palju. NL10-s jah vaja rohkem oodata kätt ja siis seda mängida agromalt, see mida Sa näed Estpatricku videodes hakkab tööle kuskil alates NL50+. NL10 varasta limbitud panuseid ja oota kätt. Kui laud läheb väga loosiks ja su preflop tõsteid hakatakse massiliselt callima, siis tõmba veids tagasi, aga oma tugevatele stardikaartidele tuleb ikka preflop väärtust anda.

                              Comment

                              Working...