Viimasel ajal olen jälgima hakanud oma SC-dega mängu ja ei tule nendega erilist kasumit ning kõik on kahjumi poolel, kui ma olen caller (ei ole PFR agressor). Ometi ei mängi ma nendega fit&fold moodis.
Kuidas on Teie olukord SC-dega ja SC 1-gapperiga.
Selleks valige oma käte valikust 23s-JTs ja 24s-KTs. Actionitest valige call või coldcall.
Ühesõnaga tahaksin näha kõike olukordi, kus teil on väike suited connector või 1-gapper, pot on raisetud ja Teie ei ole preflopis agressor. Olete kasumis või kahjumis?
Kuidas on Teie olukord SC-dega ja SC 1-gapperiga.
Selleks valige oma käte valikust 23s-JTs ja 24s-KTs. Actionitest valige call või coldcall.
Ühesõnaga tahaksin näha kõike olukordi, kus teil on väike suited connector või 1-gapper, pot on raisetud ja Teie ei ole preflopis agressor. Olete kasumis või kahjumis?
Comment