Ei leidnud sobivat kohta kuhu postidada,aga teeb muret minu graafikud.
Starsi nl10$ laudades olen nagu viimane vaal 11k -19bi miinust.
nl10€ laudades oleks nagu beater.
Kas tõesti nl10€ lauad lihtsalt nii vaalased või mis arvate milles viga,et ma nl10$ ei biidi? :)
nl10$
nl10€
Stats
Starsi nl10$ laudades olen nagu viimane vaal 11k -19bi miinust.
nl10€ laudades oleks nagu beater.
Kas tõesti nl10€ lauad lihtsalt nii vaalased või mis arvate milles viga,et ma nl10$ ei biidi? :)
nl10$
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
nl10€
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Stats
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



Comment