Note tegemine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kala6li
    Grinder
    • Mar 2013
    • 635

    #1

    Note tegemine

    Tervist, oleks siis abi vaja ühe note kirjutamisel.

    Vastane on sis statsidega 58/0 110 käe kohta. Olukord on järgmine.


    Hero (BB): $2.02
    UTG: $7.05
    MP: $1.93
    CO: $5.18
    BTN: $3.02
    SB: $3.01

    Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with A Q
    UTG calls $0.02, 4 folds, Hero raises to $0.08, UTG calls $0.06

    Flop: ($0.17) A 2 4 (2 players)
    Hero bets $0.15, UTG calls $0.15

    Turn: ($0.47) 6 (2 players)
    Hero bets $0.40, UTG calls $0.40

    River: ($1.27) K (2 players)
    Hero checks, UTG bets $1.39, Hero calls $1.39 all in

    Final Pot: $4.05
    Hero shows A Q (a pair of Aces)
    UTG shows 3 2 (a flush, King high)
    UTG wins $3.91
    (Rake: $0.14)

    Mis note kirjutada tema kohta ja mida oleks saanud teha paremini kätt mängides?
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Note tegemine

    Midagi noteväärilist siin käes ei ole mida 58/0 juba ei ütle. Riveri oleksid ise pidanud shovema, et ta oma rääbisässasid järgi ei checkiks.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: Note tegemine

      LC BS + calling station.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: Note tegemine

        Minu meelest pole vaja siukseid notedagi. Pole informatsiooni, mida sa saaksid tulevikus kasutada lihtsalt. Siuke 58/0 stiilis vend üldjuhul väga kaua laudades ei püsi ja busto on garanteeritud.

        Ainuke, mida teha võiksid oleks ära märgistada, et silm hakkaks kergemini peale kui fish actionis. Ehk siis notede asemel võiksid esialgu märgistada neid :) ja ka regulare.

        Comment

        • kala6li
          Grinder
          • Mar 2013
          • 635

          #5
          Re: Note tegemine

          Okei :)

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: Note tegemine

            Notede tegemise kohta sulle üks asjalik teema siit samast foorumist.

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...alt-v%C3%A4lja

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: Note tegemine

              Ma paneks sellise: Pre väga loose. Täiesti perses värdjas station, ei foldi flopil MU¤¤¤gi, turnis passive call solid alumine paar+FD+GS, riveriks imeb asjad kokku paremini kui HCC, aga pohhui sest aute oli ka tal kõvasti.

              Comment

              Working...