Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?
Kuidas ei maksa kinni??!! Ma mõtlen seda, kui mängida MANIAKI vastu.Kui te veel ei tea, siis maniakk on ülimalt agressiivne mängija, kes mängib valimatult paljusid "käsi" ja paneb kergesti raha mängu.Ma olen mänginud maniakkidega, kes lähevad iga suvalise kaardiga enne floppi all-in ja neid ei huvita absoluutselt, kes(mis kaardid) neil vastas on.Sa vist ei ole ühegi maniakiga mänginud, et sa ütled:
VALE! Maniakid maksavad iga mängija tõste kinni.Üldiselt maniakkidel ei olegi vaja callida, sest nad lähevad ise esimesena preflop all-in.Teised mängijad on need, kes peavad otsustama, kas maniaki all-in callida või mitte.
MANIAKID MÄNGIVAD IGA MÄNGIJA(NITID, FISHID, DONKID, PROD) VASTU SAMAMOODI!!!
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Esiteks keegi ei maksa sinusugust nitti kinnigi.
MANIAKID MÄNGIVAD IGA MÄNGIJA(NITID, FISHID, DONKID, PROD) VASTU SAMAMOODI!!!

Comment