Tundub et PS FR NL100s saan hakkama kuid NL200 regularidega edge ei leia.
Kuidas ma saaksin paremaks mängijaks?
Hetkel loen ~2 raamatut aastas
vaatan iga paari nädala tagant üht videot
loen aeg-ajalt strateegia artikleid/poste
analüüsin trackerist enda mängu
kuid tundub et sellest jääb väheks.
Kuidas te arenete? Mis võimalusi veel on?
Kuidas ma saaksin paremaks mängijaks?
Hetkel loen ~2 raamatut aastas
vaatan iga paari nädala tagant üht videot
loen aeg-ajalt strateegia artikleid/poste
analüüsin trackerist enda mängu
kuid tundub et sellest jääb väheks.
Kuidas te arenete? Mis võimalusi veel on?
Comment