7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #1

    7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

    Kõigepealt olid need 2 kätt ja küsimuse all on matchi kolmas käsi:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t620)
    BB (t380)

    Hero's M: 20.67

    Preflop: Hero is SB with 8, 5
    Hero bets t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 10, 5, A (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

    Turn: (t160) 9 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t160) A (2 players)
    BB bets t300 (All-In), Hero


    Küsimus ongi, et mida oskate käe kohta öelda ja mille peale vastase panete? :)
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

    Risti kunni peale muidugi.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3
      Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

      A peaks olema normaalse mängija puhul välistatud, seega mast ainult.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

        Tegelikult käsi oli rohkem postitatud imestusest kui sellest, et kas õige play on foldida :)
        Ma foldisin ja vastane näitas mulle imestuseks 24

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #5
          Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

          Folding all day long obv. Samuti, jam AQ pf.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #6
            Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            Samuti, jam AQ pf.
            Põhjenda, miks on 24bb deep AQga 3bet jam parem kui standard sized 3bet? :)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

              AQ ei ole jam, aga ma cbetiks pool potti. kolmandas käes fold obv
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #8
                Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Põhjenda, miks on 24bb deep AQga 3bet jam parem kui standard sized 3bet? :)
                1)Raske valuet saada kui hitime (Axx boardid)
                2) Tihti peale keeruline mängida middling boardidel nagu T76tt vms mis hitivad hästi villiani callingrange. St imo saavad vastased tihti korrektselt mängida meie 3beti vastu. Jammides võtame selle võimaluse neilt ära.
                3)Villianid võivad jami callida lightilt, eriti nii madalal. Näiteks see oleks meile horrible kui villian flatib me 3beti A5s'ga ning foldib cbetile, kui ta oleks jammi PF callinud. Kaotame sitaks valuet.

                Maitea atm ei tule rohkem midagi pähe..

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                  1)Kui ta callib pre A5s, siis ta callib ka Axx boardidel ju
                  2)Villain hitib neid boarde sama tihti kui meie, ehk me teeme poti tugevama käega suuremaks, mis on +EV
                  3) jämm on ka +ev, aga minu arust väiksem +ev
                  4) villain callib 3bette rohkem kui shovesi nõrgamtega kätega.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #10
                    Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    1)Kui ta callib pre A5s, siis ta callib ka Axx boardidel ju
                    2)Villain hitib neid boarde sama tihti kui meie, ehk me teeme poti tugevama käega suuremaks, mis on +EV
                    3) jämm on ka +ev, aga minu arust väiksem +ev
                    4) villain callib 3bette rohkem kui shovesi nõrgamtega kätega.
                    1) Jah aga seda juhtub väga harva.
                    2) Ei saa päris hästi sellest aru.
                    3) Well, igaüks võib arvata mida tahab, aga pigem võtaksin eeskuju väga headelt mängijatelt nagu mersenneary, JTS, cog diss jne. Kes on miskipärast veendunud, et jamil on parem expectatation kui nonai 3betil.
                    4) Probleem on et need mängivad tihti liiga hästi meie vastu postflop+ neil on positsioon, mis küll palju ei loe, aga veidi siiski. Ja nagu ma eelnevalt mainisin siis raske on valuet saada kui hitime. Eelistaksin 3bpotis pigem KQ/QJs või KJs tüüpi kätt.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                      hmm, okei, sul head pointid. kas mers ütleb seda kuskil videos või oma ht raamatus?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #12
                        Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        hmm, okei, sul head pointid. kas mers ütleb seda kuskil videos või oma ht raamatus?
                        Suht igas videos, ebooki pole lugenud.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                          ok, ty, jätan meelde
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                            Mulle meeldivad vastased, kes 3betshovevad AQ, AK 20bb+ deep. Vastik on mängida nendega, kes neid 3betivad.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #15
                              Re: 7$ HT HUSNG: Riveril semi-good käsi ja vastane overshoveb!

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              1)Raske valuet saada kui hitime (Axx boardid)
                              2) Tihti peale keeruline mängida middling boardidel nagu T76tt vms mis hitivad hästi villiani callingrange. St imo saavad vastased tihti korrektselt mängida meie 3beti vastu. Jammides võtame selle võimaluse neilt ära.
                              3)Villianid võivad jami callida lightilt, eriti nii madalal. Näiteks see oleks meile horrible kui villian flatib me 3beti A5s'ga ning foldib cbetile, kui ta oleks jammi PF callinud. Kaotame sitaks valuet.

                              Maitea atm ei tule rohkem midagi pähe..
                              1) Ei usu, et raske valuet saada. Fishidele meeldib tavaliselt 3bete üsna laia rangega callida ning kui flopis saavad pihta any pairile, siis nad lihtsalt ei foldi. Näide: Ma 3betin AQ to t100, vastasel on näiteks 78s ja mõtleb, et see nii hea käsi millega flopi näha ja callib. Flop A83. Ma cbet t120. Ta ei foldi nüüd kunagi siin, sest miks ta siis üldse 3beti callis kui flopil tabamisel foldib. Oletame, et turn tuleb ka hea kaart, näteks 5. Mul ka laudades tavaliselt agro image ja kui nüüd shoveda, siis ei usu, et vastane foldiks. Käe tulemus: Võidame 2bb asemel 25bb ja turna. Ise ei hakka vist kunagi AQ 25bb 3betshovema (vast siis kui vastane avab näiteks 5bb ja pre AI range on tal lai). Kindlasti on AQ 3bet jam ja 3bet to 5bb mõlemad +EV, aga ikkagi olen veendunud, et 3bet to 5bb-6bb on more +EV.

                              2) Ei ole väga keeruline mängida imo. Enamus flopidel annab ikka ilusti cbet teha ja seal folditakse ikka väga palju. Eriti kuna ma 3betin suht harva ja tavaliselt vaid neid käsi, millega olen nõus pre bustoks minema. Tavaliselt AT+, 66+. 22-55 meeldib 20bb+ callida, shortimalt kui 20bb 3betshoveda. Kui harvem hititakse, siis callitakse ja edasi enam ei barrelda kui just ise pihta ei saa.
                              3bet jamides kaotad sa valuet nendelt kätelt mis 3bet to 5-6bb callksid, aga 3bet shove ei calli. Ehk siis loose fishidelt on see päris lai range käsi.

                              3) Villianid võivad jami callida lightilt, eriti nii madalal- Kui võtta käed A2-A6, siis oleks imo just parem 3bet to 5bb with AQ, sest vastastele meeldib 25bb deep 4bet jamida A2-A6. Kui aga vastane avab nende kätega to 2bb ja hero shoveb, siis usun, et nad võivad foldida. Point ongi see, et nõrga ässaga ei taheta "standard sized" 3bete callida, vaid shove/fold.
                              Last edited by MeelisV; 15.06.12, 15:47.

                              Comment

                              Working...