Probleem tekkis ühe väga aggressiivse mängijaga ning jääb enda mõistusest puudu milline on kõige parem strateegia.
NL100 50bb avan 2bb vastane paneb kolmest käest 2 korda 3bet to 7bb, cbet 9bb iga flop ning ship iga turn.
Ma lihtsalt ei suutnud adjustida või tõesti olin nii carddead. Kas any pair on call call?
NL100 50bb avan 2bb vastane paneb kolmest käest 2 korda 3bet to 7bb, cbet 9bb iga flop ning ship iga turn.
Ma lihtsalt ei suutnud adjustida või tõesti olin nii carddead. Kas any pair on call call?
Comment