NL50 HU que?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuuma N
    Räme Fish
    • Feb 2012
    • 5

    #1

    NL50 HU que?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($49.18)
    Hero (SB) ($50.48)

    Preflop: Hero is SB with Q, 2
    Hero bets $1.50, BB calls $1

    Flop: ($3) 5, 4, 10 (2 players)
    BB bets $0.50, Hero raises to $2.50, BB calls $2

    Turn: ($8) K (2 players)
    BB bets $2, Hero calls $2

    River: ($12) K (2 players)
    BB bets $5.50, Hero raises to $14.50, BB raises to $43.18 (All-In)
    Total pot: $41
    kald konn: ?

    vastane on 90 64 3bet:18 cbet:55

    riveris betib 75% af: 2.7 donkbet:55
    Last edited by MeelisV; 05.02.12, 11:37.
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #2
    Re: NL50 HU que?

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1624257
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $49.18
    Hero (BTN/SB): $50.48

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with Q 2
    Hero raises to $1.50, BB calls $1

    Flop: ($3.00) 5 4 T (2 players)
    BB bets $0.50, Hero raises to $2.50, BB calls $2

    Turn: ($8.00) K (2 players)
    BB bets $2, Hero calls $2

    River: ($12.00) K (2 players)
    BB bets $5.50, Hero raises to $14.50, BB raises to $43.18 all in

    Ise callin.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #3
      Re: NL50 HU que?

      Täiesti kasutu vastus.. Käe postitaja ka callis v foldis. Nii ei õpi midagi. Põhjenda, miks callida v miks foldida, siis saame kõik targemaks.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: NL50 HU que?

        Ma callin ka. Ta võib seal ka näiteks väiksemal flushi valueshoveda või bluffida. Kui beat oled, siis kvalifitseeruks cooleri alla imo.

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #5
          Re: NL50 HU que?

          Ma arvan, et blufid võib peaaegu välistada, kuna liiga ulmeline bluffimise koht ja fishid ei taha tavaliselt blufina tervet stäkki sisse panna väiksesse potti. Kuna tegu üsna suure vaalalisega, sis lohutaksin end sellega, et tal ranges mõned kuningad, millega ta nupud sisse tahab panna + olen vist näinud oma elus mõnda üksikut AT-d seal valueshovemas. Flushile loodaks, kuid me ei hoia ka nut flushi ja paljud fishid ei shove seal väikese flushiga, vaid callivad maha. Arvan, et otsuse ev sõltub väga vastase tüübist ja kui ta vähegi selline on, kes tahaks mängu kiiresti ära otsustada, siis ma oma flushi seal ei foldiks.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #6
            Re: NL50 HU que?

            Raise turn.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #7
              Re: NL50 HU que?

              Ise snapiks suht rahulikult. Tal võib olla seal väiksem flush, või siis sai K-le pihta. See, kui on A high flush või siis fh vastas, peaks suht 100 prossa cooler olema sellise vastase vastu.
              Imo mind huvitab rohkem see, kas turni callida või raiseda.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL50 HU que?

                Milleks turn raiseda, kui peaksite veel omakorda otsa saama foldite ära? Std call imo turnis

                Comment

                • Tuuma N
                  Räme Fish
                  • Feb 2012
                  • 5

                  #9
                  Re: NL50 HU que?

                  kui seda liini vaadata kuidas vastane mangis siis ega seal sitemaid kasi kui mu flush peale valueownitud Kx ja mone flushi tal kaes pole. Standardina voiks see dongi vastu call olla aga see kuidas ta seda mangis on lihtsalt nii tugev kui vaadata.
                  Enivei ootaks veel ideid mida inimesed motlevad sellest olukorrast.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: NL50 HU que?

                    Minu arust hästi mängitud kui riveri callisid. 1 kõrgem flush ja väga mitu madalamat. Maja peale on teda selliste bettidega suht võimatu panna. Väiksed donkbetid nagu tahab omale odavalt kaarti saada mitte raha poti ajada. Muidugi on võimalus, et induceb, aga 3 tänavat ei tehta seda tavaliselt.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #11
                      Re: NL50 HU que?

                      villane leadib iga tänav ja callib flopi raise´i ning shoveb riveri raise´i peale. tundub väga tugev liin. panuse suuruse suhe potti kasvab ka riveri suunas. bluff vähe tõenäoline. alles jäävad flushid, tripsid ja majad. kaks paari samuti vähetõenäoline actionit arvestades. riveri pigem calliks kui raiseks. kas on olnud showdowne, kus näha, kuidas ta top pairi, drawd mängib?

                      Comment

                      • Tuuma N
                        Räme Fish
                        • Feb 2012
                        • 5

                        #12
                        Re: NL50 HU que?

                        seal riveris callimine kindlalt ei ole best play flushiga

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: NL50 HU que?

                          Turni protection betti karistaks ka.

                          River fffffuuuuu, random fishi vastu callin maha, regulari vastu foldin, enam-vähem targa/nitise fishi vastu foldin. Sinu statside järgi ei saa aru kellega tegu.

                          Comment

                          • Tuuma N
                            Räme Fish
                            • Feb 2012
                            • 5

                            #14
                            Re: NL50 HU que?

                            thx vastuste eest, ise ka callisin maha ta, tal oli k5. turni betti ma ei raisend kuna see vastane tegi selliseid gay donkeid peale minu agressiooni ainult nutsiga, selle pärast ma ka actually yldse kaalusin foldimist fishi vastu seal. sry jah ei teinud vastast piisavalt arusaadavaks.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #15
                              Re: NL50 HU que?

                              Algselt postitas Tuuma N Vaata postitust
                              seal riveris callimine kindlalt ei ole best play flushiga
                              kui sa tead, mis on best play, siis miks sa üldse küsid?

                              kas see on üks neid poste ´öelge mulle, et ma tegin õigesti´ või tahtsid ikka erinevaid põhjendatud arvamusi ka lugeda.

                              Comment

                              Working...