50NL flop descision

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1

    50NL flop descision

    Vastane istus ise lauda, esimese käe limpis ja bettis potsize turnis on T558.
    Jõudsin PTR'ida - 14BB/100, 350 kätt.

    Pre peaks olema standard, kuigi mõtlesin, et äkki peab nii shordi vastu avama 2-2,5x?
    Ise arvan, et flopil peaks tõstma, aga ei tea kui suurelt. Any ideas?


    Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($50)
    BB ($25.90)

    Preflop: Hero is SB with K, 6
    Hero bets $1.25, BB calls $1

    Flop: ($3) 9, 7, 8 (2 players)
    BB bets $2.85

    Total pot: $3

    Results:
    Hero had K, 6.
    BB didn't show
    Outcome: Hero won $3
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: 50NL flop descision

    ise callin flopi ja c-f turni, kui ma ei hiti ja ta vähe asjalikuma panuse teeb.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: 50NL flop descision

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      ise callin flopi ja c-f turni, kui ma ei hiti ja ta vähe asjalikuma panuse teeb.
      Tundub mõistlik. Raise-foldida ei tahaks eriti küll.

      //
      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      obv c-f ei saa siiski :P. checkin järgi või foldin asjaliku panuse peale.
      Heh, ei pannud seda tähele - pidasin silmas flopi raise-foldimist ikka.
      Last edited by fyte; 16.01.12, 20:10.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: 50NL flop descision

        obv c-f ei saa siiski :P. checkin järgi või foldin asjaliku panuse peale.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: 50NL flop descision

          Miks sa peaks tahtma seda floppi raiseda? Call on hea, turn oleneb, mingi Ax/Qx vms tuleb siis ei foldi tingimata.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: 50NL flop descision

            miks tahan raiseda? et ta foldiks mingid nõrgemad käed ja kui ma hitin saan rohkem valuet
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: 50NL flop descision

              seljuhul any turn shove või ei ?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: 50NL flop descision

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                miks tahan raiseda? et ta foldiks mingid nõrgemad käed ja kui ma hitin saan rohkem valuet
                mõte kena, aga reeglina fish ei foldi sellisel boardil eriti tihti ka närust 3rd paari, kui ta leadib juba suurelt. st panebki su sedalaadi käele ja sisuliselt flippad fishi vastu.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: 50NL flop descision

                  mm no oleneb tema otsusest ka. kas ta betib või checkib
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: 50NL flop descision

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    mõte kena, aga reeglina fish ei foldi sellisel boardil eriti tihti ka närust 3rd paari, kui ta leadib juba suurelt. st panebki su sedalaadi käele ja sisuliselt flippad fishi vastu.
                    igaks juhuks ütlen, et ma ei arva, et mul 100% õigus on vms, üritangi aru saada mis siin parim mäng on. minu jaoks oli obv, et peab raisema.
                    aga kui fishil on 3s paar, siis meil on päris hea equity selle vastu. ehk kas sel juhul raise ei ole parem kui call?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: 50NL flop descision

                      Marginaalse eduga pole mõtet stackidele mängida, kui saab palju lihtsamalt ja variatsioonivabalt talt $ kätte.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: 50NL flop descision

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        miks tahan raiseda? et ta foldiks mingid nõrgemad käed ja kui ma hitin saan rohkem valuet
                        Ok, raised nt 2.5-3x, ta callib, turn tuleb muu kaart peale ärtu, 5 või 10, ta checkib. Mis edasi?

                        Kui me callime, turn tuleb blank ja vastane checkib on kerge pot maha võtta. Kui turnis pihta saame ja tal crap siis ta võib barreldamist jätkata - meil supereasy mängida, tal pole õrna aimugi mis meil on.

                        Ja see hitin = saan rohkem valuet ei ole hea argument, sest kui ei hiti kaotad rohkem raha. Valuebettida saad ikka made handiga või tõesti mingi monster drawiga mis isegi made handist kõvasti ees.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: 50NL flop descision

                          ty, makes sense
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          Working...