NL50 3bet potis täiesti lost!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    NL50 3bet potis täiesti lost!

    Vastane on pasiivne suudab teha folde ja siiani pole bluffinud, ega ühtegi kätt blufiks pööranud. 3 bettidele ta väga ei foldi (range on lai) ja 2 korda on ka 4bettinud.
    Turnis tõstab 2paari+ flopil minraisend TP, kui board jookseb temale halvaks, võtab hoo maha. Kindlasti suudab ta siin TP ja isegi 2 paari foldida, aga neid ta mängiks eelnevatel tänavatel teisiti.

    Mul on alati selline tunne, et kui ma siin checkin siis see kohe näeb välja, et mul pole kätt millega callida.

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1574999
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $46.95
    Hero (BB): $43.40

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with J J
    BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BTN/SB calls $3

    Flop: ($9.00) 9 J 6 (2 players)
    Hero bets $5.50, BTN/SB calls $5.50

    Turn: ($20.00) T (2 players)
    Hero bets $11.50, BTN/SB calls $11.50

    River: ($43.00) K (2 players)
    Hero ???
    Last edited by MeelisV; 04.01.12, 16:35.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

    ma panustaksin kõik oma mängumärgid panka.

    2 paar combosi küll ta ranges.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

      Flopil 7$ ja antud turnil mingi 3/4 psb, siis oleks riveril täiesti committed olenemata kaardist.
      Antud stackidega suht halb olukord, aga kuna ta ranges ka 2pr combosid jne, siis foldi ei leia kindlasti. Bet-calliks 12$, et saada crying-call AT jm tüüpi kätelt.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

        Ship 'em.

        Kui checkid, siis siin võiks täitsa check/foldida imo - head oddsid küll, aga vaevalt ta palja 8 'ga sinna riverile jõudis, pigem ta halvim käsi võib olla mingi T8 vms millega passiivne vend järgi checkib.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Flopil 7$ ja antud turnil mingi 3/4 psb, siis oleks riveril täiesti committed olenemata kaardist.
          Antud stackidega suht halb olukord, aga kuna ta ranges ka 2pr combosid jne, siis foldi ei leia kindlasti. Bet-calliks 12$, et saada crying-call AT jm tüüpi kätelt.
          Nah, see oleks halb. Ausaltöelda OP betsizing ka väga ei meeldi, ise paneks vähem, sest vastasel saab ainult drawe olla sellisel boardil.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Nah, see oleks halb. Ausaltöelda OP betsizing ka väga ei meeldi, ise paneks vähem, sest vastasel saab ainult drawe olla sellisel boardil.
            Miks? Flop on semi-drawy ja turnil on ta ranges paljud pair+draw, 2pr ja Jx käsi (ta ei foldinud palju 3bettidele), seega kehva villaini vastu saab ju rohkem raha sisse nii?

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Miks? Flop on semi-drawy ja turnil on ta ranges paljud pair+draw, 2pr ja Jx käsi (ta ei foldinud palju 3bettidele), seega kehva villaini vastu saab ju rohkem raha sisse nii?
              Kui vastase ranges on palju drawsi, siis võiks riverisse jätta vastasele suht potsize või üle selle stacki või siis turniks sisse saada, et ta arvaks omale riveriks bluff-equitit või me ei tunneks end ebasoodsa riveriga commited. check-call on awful antud käes imo sest vastane ei valuebeti/oööra blufiks peaaegu kunagi oma ranges olevaid showdown valuega käsi ja bluffe ei ole ka väga enam ta ranges, lisaks on ta stack liiga imelik, et ta bluff siin tema silmis ilmselt läbi läheks. shove>check-fold>check-call

              andu ei pannud seda kommentaari, kristjan pani.
              Last edited by andu_andu; 29.12.11, 14:06. Põhjus: vale kasutaja

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

                Tänan kiire ja asjaliku arutelu eest kõiki. Shippsin riveril, villain foldis ja ütles, et tal oli 96dd. Mul polnud vähimatki põhjust selles kahelda kuna match oli väga aus:D.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Miks? Flop on semi-drawy ja turnil on ta ranges paljud pair+draw, 2pr ja Jx käsi (ta ei foldinud palju 3bettidele), seega kehva villaini vastu saab ju rohkem raha sisse nii?
                  Ainult üks J on pakis. Drawe tal on, aga enamus sitad drawid ja ma sügavalt kahtlen, et ta nendega 3/4 potist callib. Kui me hästi käsi lugeda oskame siis me ei taha drawe foldima panna.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #10
                    Re: NL50 3bet potis täiesti lost!

                    Ma oleks 3betinud 5 taala peale ja flopis ning turnis rohkem pannud, mõlemas nii 75% pangast.

                    Comment

                    Working...