$3.5 HT vastan donkshoveb flopi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1

    $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

    11s käsi. Vastane avab 100% (2x openshove), callib 100% mu avanguid (olin avanud kõik käed). Mängib aeglaselt. Korra oli flopi c/r, korra foldinud ja muidu pole bluffinud (isegi kui ma pole cbetinud).

    standard call?


    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t400)
    BB (t600)

    Hero's M: 8.89

    Preflop: Hero is SB with A, K
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 4, 3, 2 (2 players)
    BB bets t420

    Total pot: t120
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

    Calliks insta. Isegi kui tal flop pihtas on, siis on sul outideks A,K,5 ehk vähemalt 10 outi. Lisaks backdoor mast. Tihemini ootaks siin vastaselt mingit K5 tüüpi kätt.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

      Ma küll foldiks. Ei meeldi eriti taga olles raha sisse panna. K5 on kõige optimistlikum käsi, kogu range on meist alati ees.

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #4
        Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

        Ma vist ka pigem kalduks foldi poole kuigi arvan et olen isegi sellises olukorras liiga tihti callinud

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

          Imo fold, calliks vast A iga paariga.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

            Ma saaks aru, et vastane teeb c-r AI. Aga see joon on võetud täpselt ju fold equity maksimerimiseks. Miks peaks keegi siin made handi kohe shovema, et meid käelt maha saada? IMO on ta range siin väga tugevalt 5x poole kaldu.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Ma saaks aru, et vastane teeb c-r AI. Aga see joon on võetud täpselt ju fold equity maksimerimiseks. Miks peaks keegi siin made handi kohe shovema, et meid käelt maha saada? IMO on ta range siin väga tugevalt 5x poole kaldu.
              Kehvad vastased võivad oma flopatud paare ka nii retarded liiniga mängida, sest saavad aru, et neile on palju halbu turni ja riveri kaarte.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #8
                Re: $3.5 HT vastan donkshoveb flopi

                3.5 HT mängitakse TP ka nii, siin ei tea ilma readita sa kunagi mille vastas oled.

                Comment

                Working...