30$ HT HUSNG A flop saab cr

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1

    30$ HT HUSNG A flop saab cr

    Vastane võitev reg, polnud mingeid minraise varem olnud, suht imelik liigutus tema poolt?


    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players

    BB: t340 17 BBs
    Hero (BTN/SB): t660 33 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 T
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 7 A 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #2
    Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

    Sellistes olukordades on täiesti player dependent et kas shove või call. Shove tundub nõrgem sest me ei repi mitte midagi ( Ässa ja 7-ga calliksime). Samas kui callime ja vastane barreldab ka safe turne blufiga siis oleme pwned. Aga paljud vastased enamasti ei barrelda sellises olukorras, niiet ma pigem calliksin- näeb ka tugevam välja. Kui tean et vastane grazy siis shoven... Foldima ma sellistes olukordades ei hakka. kui selleks kindlat põhjust ei ole, nagu thin value C/R-des. Mina bb asemel panen ka hea 7-ga samal põhjusel value checkraise. ja kuna oleme 17bb deep siis vastane shoveb Ax üle pre.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

      Mul on kah raskused sellega, kui kaugele selle "sa ei repi midagi" mänguga minna. Uus Clickback on jama eks? Samas ma A-ga oleks selleks võimeline.

      Sa paneks cr vastase asemel 7x ja foldiks shovele? Või calliks?

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

        Ma seda värki ei jaga aga kas see oli level kardpleieri poolt? Kuidas saab T high shoveda? Ja küsimus ka kas Ax on standart shove pre 17bb?
        Lihtsalt need mängud on väga lühikesed, ning iga viga maksab kallilt kätte. Siit ka arvamus, et kas bluffimine on reg/hea mängija arsenalis?

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #5
          Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          suht imelik liigutus tema poolt?
          Jep, tundub nagu standard c/r bluff ülikuival boardil...
          Ax ei tahaks uskuda, sest seda ta shoveks pf juba väga tihti
          Aga no kui tal tõesti mingi rääbakas Ax käes on siis...kuna tegemist on võitva regiga siis wp. c/mraisega saab ta suurimat valuet sellel flopil imo. C/shove paneb liiga palju nõrgemaid käsi loobuma ja check/callides tuleks turnis välja bettida mingi osa ajast - jälle sa foldid enamus oma rangest ära.

          Üldiselt vahest shoveks, vahest foldiks. Call ei meeldi, sest tuleb J-K siis tal hea põhju edasi barreldada ja proovib su "7't" foldima panna, not sure tho...

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

            "Üldiselt vahest shoveks, vahest foldiks"-nononononono:-)

            A tal ei ole, see on selge. Kui siis AA, aga selle ta kah flatiks flopis. Imelik ongi see, et reg, kes teab, et ma tean, et tal A ei ole. Aga äkki siis ta ei mõtlegi üldse selle peale? Kiire mäng, võibolla pani lihtsalt mu suure cbet% peale väikse raise sisse kuival boardil?
            Ma ise kah jäin kaaluma calli või shove vahel, oleks Kx, siis calliks aga just see T high.

            Comment

            • tafka31
              Grinder
              • Dec 2009
              • 853

              #7
              Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

              fold is not an option?

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #8
                Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                Ma seda värki ei jaga aga kas see oli level kardpleieri poolt? Kuidas saab T high shoveda? Ja küsimus ka kas Ax on standart shove pre 17bb?
                Lihtsalt need mängud on väga lühikesed, ning iga viga maksab kallilt kätte. Siit ka arvamus, et kas bluffimine on reg/hea mängija arsenalis?
                ei olnud level. me ei shove value peale vaid blufime, ükski decent reg ei flati 17bb Ax ja kui on 7 siis note et kuivadel boardidel cr light for value ( kus üldjuhul blufitakse, aga tema laiendab value ranget). ja 7 vastu meil oudid olemas

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Mul on kah raskused sellega, kui kaugele selle "sa ei repi midagi" mänguga minna. Uus Clickback on jama eks? Samas ma A-ga oleks selleks võimeline.

                Sa paneks cr vastase asemel 7x ja foldiks shovele? Või calliks?
                hea 7 cr/call (for value). eeldusel et vastane on piisavalt decent mõtlema sellisel tasemel...100$ + neid leidub palju

                Uus clickback halb, sest me ei teeks seda ühegi value käega sellisel boardil (üsna tundmatu vastane ei eelda seda meilt). clickback paneks ässaga regidele ning annab võimaluse üleshoveda...

                vb segane tekst...

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                  Tänx sisukate vastuste eest.
                  Anyway, shovesin ja sain kiire foldi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                    Esimene kord mina foldin flopi ja noten ==> 'dry floppe attackib c/minraisega?'

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #11
                      Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                      hahhaha
                      ütlesin kardpleierile skypes: inb4 ranka tuleb ja ütleb, et sa ei oska seda mängu

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        hahhaha
                        ütlesin kardpleierile skypes: inb4 ranka tuleb ja ütleb, et sa ei oska seda mängu
                        kus ma seda ütlesin? ma ütlesin, et mina foldin. ja üleüldse ei saa aru, mis on sinu probleem.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          kus ma seda ütlesin? ma ütlesin, et mina foldin. ja üleüldse ei saa aru, mis on sinu probleem.
                          kus ma ütlesin, et sa nii ütlesid ?
                          Last edited by andu_andu; 09.12.11, 16:44. Põhjus: teen nalja ranka nuhh, ära ole pahane, ma niisama

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            kus ma ütlesin, et sa nii ütlesid ?
                            milleks siis OT trollimised strateegias? ja mis on sinu probleem?

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #15
                              Re: 30$ HT HUSNG A flop saab cr

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              milleks siis OT trollimised strateegias? ja mis on sinu probleem?
                              aga miks sa foldid seal käes kui tal ei saa olla eriti valuekäsi ?

                              Comment

                              Working...